Агент «Тіхій» зірвав дуже серйозну операцію СБУ та круто підставив Україну

Телеграм-канал «Очки Баканова» оприлюднив інформацію про те, як Андрій Єрмак зірвав складну операцію СБУ. В результаті чого Україна понесла серйозні репутаційні втрати, а Зеленський отримав ще й черговий удар по «фаховій придатності».

 

Цитуємо:

«Вкрай погана історія вийшла з білоруськими” вагнеровцамі “. Контррозвідка СБУ разом із заступником генпрокурора Мамедовим готувала складну операцію по документуванню російських найманців, що воювали на Донбасі. Агент СБУ “набирав” людей з досвідом війни на Донбасі для нібито роботи в Венесуелі. Кожен з найманців проходив через відеоінтерв’ю, де докладно розповідав про свою діяльність.

Потім найманцям були куплені квитки в Минск, в звідти до Венесуели. Під час польоту літака в повітряному просторі України одному з пасажирів мало стати погано. Дуже погано. Настільки погано, що екіпаж змушений був би посадити літак в один з українських аеропортів. Де їх вже прийняла б “Альфа”.

В результаті операції міжнародне співтовариство отримало б чергові вагомі докази терористичної діяльності РФ, Україна отримала б «обмінний фонд», задокументовані свідчення найманців і великі масиви інформації, які можна було б отримати в ході допитів. Але, в останній момент операції відбулася зрада.

У цей день заступник голови СБУ Руслан Баранецький доповідав Президенту Зеленському про фінальній фазі операції. При доповіді був присутній Андрій Єрмак.

Коли доповідь був закінчений, вже поза кабінетом Президента, Єрмак почав кричати на Баранецького і звинувачувати його в тому, що арешт бойовиків зірве йому обмін полоненими, який ось-ось нібито повинен відбутися.

Єрмак вимагав зупинити операцію до обміну. Баранецький доповідав, що це вже неможливо. Зрештою Єрмак наказав Баранецька відкласти виліт бойовиків до Венесуели на 4 дні. Баранецький був змушений підкоритися.

По темі:  За Брагара, Иванисова и Яременко отвечает лично Зеленский — Гончаренко

І через два дні бойовиків затримав білоруський КДБ. За наводкою голови ФСБ. ФСБ таким чином мінімізувала свої втрати. Бойовиків Україні не видадуть. Весь інший шум – просто димова завіса.

Крім того, ФСБ відразу почала намагатися використовувати ситуацію в своїх цілях. У російських ЗМІ тиражується інформація про те, що СБУ спеціально заманила бойовиків в Білорусь, щоб зіпсувати відносини РФ і Білорусі. Хоча, мета, як ми писали вище – була зовсім іншою.

Висновок. Андрій Єрмак є агентом російських спецслужб і працює відверто проти України. Президент Зеленський, на жаль, цього досі не зрозумів ».

 

Єрмак, він же агент «Тихий», по суті вже й не соромиться показувати, на яку країну він працює. І Зеленський дійсно або зовсім сліпий і не бачить цього. Або ж знаходиться в полоні, або в заручниках у Єрмака.

А «вагнерівців» нам «бацька» нам такі не віддав.