Александр Александрочкин – враг Украины и коррупционер!

26 апреля 2017 года депутат проголосовал за решение: название улиц города Одессы названых в честь украинских Героев УПА, современных Героев АТО, переименовать в честь коммунистических преступников.

Политолог Тарас Черновол на своей странице в социальной сети сообщил:

«Область мала право обійти міську раду, у випадку її бездіяльності, лише щодо назв, які випливали із Закону про декомунізацію, але пояснити це Саакашвілі було неможливо. Міськрада й Труханов формально за це вчепилися. Але й самі, схоже перейшли межу. Процедура складна, дійсно через суд, але її треба починати невідкладно. І лише якщо не виправлять, тоді процедура розпуску.

Свідоме порушення законів України у відповідності до статті 78 Закону України Про місцеве самоврядування:
Стаття 78. Дострокове припинення повноважень ради
1. Повноваження сільської, селищної, міської, районної в місті, районної, обласної ради можуть бути достроково припинені у випадках:
1) якщо рада прийняла рішення з порушенням Конституції України, цього та інших законів, прав і свобод громадян, ігноруючи при цьому вимоги компетентних органів про приведення цих рішень у відповідність із законом…
…4. За наявності підстав, передбачених пунктами 1, 2 частини першої цієї статті, рішення суду про визнання актів ради незаконними, висновків відповідного комітету Верховної Ради Верховна Рада України може призначити позачергові вибори сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради. Питання про призначення Верховною Радою України позачергових виборів сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради може порушуватись перед Верховною Радою України сільським, селищним, міським головою, головою обласної, Київської, Севастопольської міської державної адміністрації.
Обурення й осуд — це все правильно й добре, але прорашистській більшості в Одеській міськраді глибоко наплювати на наше обурення. А реальна ймовірність втратити мандат, за який заплачено чималі гроші, таки протвережує.»

По темі:  Слуга кремля, агент Казбек-Портнов вже на телеекранах України (ВІДЕО)

Коррупция Александрочкина

В Одессе за присвоение бюджетных средств еще 2016 году был задержан глава Суворовской РГА Александр Александрочкин. Сообщалось, что глава Суворовского района Одессы Александр Александрочкин и его заместитель Александр Ляшенко предстанут перед судом по делу о растрате 250 тысяч гривен из бюджета Одессы.
Кроме двух чиновников судили и начальника отдела ЖКХ и благоустройства Суворовской райадминистрации. Всем им грозило грозит до 5 лет лишения свободы с конфискацией имущества.

На скамье подсудимых оказались пять должностных лиц. В числе которых действующие и по сегодняшний день председатель одной из районных администраций Одессы, а также его заместитель, которые в период с 2014 года совместно с директорами частных строительных фирм растратили более чем 250 тысяч гривен бюджетных средств, выделенных на ремонт учреждений жилищного фонда.На данный момент злоумышленники ожидают приговора суда за присвоение и растрату бюджетных средств.