Андрій Садовий та його ставлениці – Інна Свистун та Гелена Пайонкевич торгують комунальним майном Львова на право і на ліво

Ця історія розпочалась давно, та проявляється зараз. Чому нежитлові приміщення славного міста Львова перепродується по декілька разів декільком власникам одночасно? Чому у людей, що придбали це майно в подальшому виникають проблеми судового характеру з іншими (продубльованими власниками), міськрадою, прокуратурою. Чому нерідко власники такого майна переслідуються правоохоронними органами в більшості випадків необґрунтовано? На ці всі питання має відповідь його сонцесяйність КНЯЗЬ  мер м.Львова Садовий Андрій Іванович. Але спробуємо і ми розібратись, що ж насправді відбувається з нерухомим майном Львова.

Для початку слід зауважити, що традиція мати все спільне з’явилась в часи розкулачення,  комунізму і СРСР, але ви не повірите! Вона існує і досі! І Більшість людей, що приватизували чи викупили приміщення чи квартири, особливо в центрі міста, завтра можуть опинитися на вулиці! Чому? Дуже просто! В 80 роках минулого століття радянська влада передала простим розпорядженням  Львівській міськраді силу силенну БУДИНКІВ  разом з мешканцями та організаціями.  Роки йшли і нікому до того діла не було, аж ось прийшли часи приватизації і люди сумлінно, за свої кровні почали це майно викуповувати, приватизовувати і т.д.  І все би було добре, якби чиновники ЛМР робили свою роботу чесно, бо право власності на ці цілі будинки в яких є квартири та нежитлова нерухомість, що належить людям, зареєстровані в цілому як власність міста. Тобто завтра чи післязавтра чи в інший день, по бажанню сонцесяйного Львівська міська Рада може подати в суд, і забрати від людей їхню законну власність, аргументуючи це тим що право власності на цілий будинок за міськрадою було зареєстроване раніше ніж за теперішніми власниками.

По темі:  У Пальчевського російські паспорти. В 2000 році він був військовослужбовцем РФ. Документи.
Питання чому? Та тому, що викуплені та приватизовані приміщення мали би виокремлюватися з будинку, а міськрада мала би оформляти право власності на залишок приміщень. Для цього вони там працюють, для цього їм надані всі можливості, а не робилося це умисно по простій причині- в бардаку простіше вкрасти! Для цього вже другу каденцію мер міста тримає навколо себе вірних посіпак – васалів.

 Винними в такій ситуації є виключно мер міста Садовий А.І., його ставлениці – Інна Свистун (керівник управління комунальної власності ЛМР) та Гелена Пайонкевич (керівник юридичного департаменту ЛМР) які мали б працювати, а не думати про свої особисті інтереси, бо ні для кого не секрет, що торгівля комунальним майном на право і на ліво то є виключна монополія ЛМР на чолі з Садовим А.І. Гарантії, що у вас не відіжмуть вашу квартиру чи магазин, який впаде в око чиновникам ЛМР немає, бо їм запропонують гроші, то вони вас виженуть та перепродадуть вашу власність. Це знають добре як ніхто власниця піцерії на вул.
Городоцькій, власники приміщень на пл.Ринок, що відстоюють свої права та багато інших!
Бережіть себе, своє майно та не давайте спокою чиновникам-аферистам і крадіям!