CША звинувачують Андрія Деркача у зв’язках із російськими шпигунами – Politico

Один з екслобістів нардепа нині співпрацює з американськими правоохоронними органами

Розвідувальні кола США звинуватили українського нардепа Андрія Деркача у зв’язках із російським шпигунським відомством. Про це йдеться у статті видання Politico.

Часопис пише, що Деркач, який допомагав Кремлю втрутитися в американські вибори-2020, – про це повідомляє американське джерело – без зайвого розголосу попрощався зі своєю лобістською командою у Вашингтоні.

Один з екслобістів депутата нині активно співпрацює з американськими правоохоронними органами, мовиться в тексті.

У Politico нагадують, що ще у квітні цього року Деркач продовжував використовувати екснардепа Андрія Артеменка та ще одну особу на ім’я Набіль Бадер як своїх представників у Вашингтоні. Деркач також допоміг Руді Джуліані (адвокатові президента США Дональда Трампа) у розслідуванні “непідтверджених звинувачень проти колишнього віцепрезидента США Джо Байдена та його сина Гантера”.

“Ми припинили стосунки з паном Деркачем 31 липня 2020 року, згідно з умовами нашої угоди”, – зазначив Артеменко. Він також додав, що повністю співпрацює з правоохоронними органами США і не робитиме жодних подальших заяв на цю тему.

Також видання вказує, що через чотири місяці після того, як скандальний український парламентар винайняв своїх лобістів, офіс директора Національного бюро розвідки США оприлюднив заяву, в якій дії Деркача називалися частиною зусиль російського уряду завдати шкоди кандидатурі Байдена на президентських виборах.

Сам Андрій Деркач ніяк не відреагував на запит видання з цього приводу.

Як відомо, у п’ятницю, 7 серпня, була оприлюднена офіційна заява голови контррозвідки США Вільяма Еваніни, в якій, зокрема, йшлося про те, що “Росія використовує цілу низку заходів, щоб очорнити колишнього віцепрезидента Байдена і те, що вона сприймає як антиросійський “істеблішмент”. Це узгоджується з публічною критикою Москви на його адресу, коли він був віцепрезидентом, за його роль у політиці адміністрації Обами щодо України і підтримку антипутінської опозиції всередині Росії.

Наприклад, проросійський український парламентарій Андрій Деркач поширює заяви про корупцію, зокрема за допомогою оприлюднення давніх телефонних переговорів, щоб дискредитувати кандидатуру колишнього віцепрезидента Байдена і Демократичну партію”.

По темі:  Як Зеленський та Єрмак використовували «плівки Байдена-Порошенко» для підсилення «російського вектору»
 
%d блогерам подобається це: