Діана Гранцева – людина Портнова, фігурантка рейдерського скандалу балотується у мери Києва

Намагалась захопити комунікації у столичному передмісті, а тепер хоче «підсидіти» Кличка? Серед двадцятки кандидатів у мери Києва, зареєстрованих столичним тервиборчкомом, можна знайти прізвище Діани Гранцевої, яка нещодавно «засвітилась» у гучному рейдерському скандалі в Северинівці.

Пані Гранцева балотується як самовисуванка, голова Національної української асоціації житла, яка займається питаннями ЖКГ. За даними аналітичної платформи YouControl, вона є співзасновницею щонайменше семи компаній та організацій: ТОВ «Гранд-Фурор», ТОВ «Смуглі», ТОВ КК «Затишна квартира» та керуюча компанія з аналогічною назвою, БО «Екологія і ми» та Благодійний Фонд Діани та Івана Гранцева.

На сторінці кандидатки у соціальній мережі зазначено, що вона народилась у Криму (місто Керч), але наразі є столичною жителькою.

Утім, щодо місця проживання пані Діани є й інша інформація: разом із родиною вона мешкає у котеджному містечку в селі Северинівка Макарівського району.

Саме тут бізнесвумен «засвітилась» у рейдерстві: група осіб на чолі з Гранцевою вирішила під гаслом отримання «зеленого» тарифу прокласти нову лінію електромережі, попри те, що інші жителі були категорично проти.

Замовницею робіт виступила Діана Гранцева Фото: скріншот

Ці люди звернулися до очільника Ясногородської сільської ради, який разом із ними зробив погодження робіт. Однак земля, де проклали дріт, не перебуває на балансі Ясногородської сільради, а викуплена у неї і належить садовому товариству «Діо Груп». Тож рішення про прокладання лінії мали погодити на спільних зборах кооперативу.

Відомо також, що пані Діана є дружиною Івана Гранцева – адвоката з орбіти одіозного Андрія Портнова.

Прізвище Гранцева фігурує у гучній справі про рейдерський «віджим» кондитерської фабрики «Житомирські ласощі». З адвокатською діяльністю Івана Володимировича у ЗМІ пов’язують захоплення НВП «Сатурн», Київського суднобудівного-судноремонтного заводу та ЗАТ «Укрспецавтоматика», а компанія ПАТ «Столичний», якою де-факто володіють Гранцев та Портнов, заволоділа підприємствами «Київвзуття», «Мода», «Львівський ЦУМ», «Жовтневий універмаг» та «Київмашпостачзбут».

По темі:  Юрист забудовника Вавриша Овсій хоче повернути проспекту Бандери стару назву Московський
Івана Гранцева пов’язують з оточенням одіозного Андрія Портнова Фото: grantsev.com.ua

Своєю чергою, брат-близнюк пана Івана Дмитро Гранцев очолював раніше ТОВ «Всеукраїнський реєстратор» – компанію, через яку відбулось, в тому числі й рейдерське захоплення 13 га землі у Києві, що належали НВП «Сатурн».

За інсайдерською інформацією, наразі Гранцев і Ко розпочали масований рейдерський наступ на котеджне містечко «Северинівка» і намагаються монополізувати обслуговування мереж у передмісті Києва. А дружина скандального адвоката тим часом, вочевидь, намагається прилаштуватись у столичній владній верхівці.