Дівчат-волонтерів висадили з рейсового автобуса через те, що вони попросили вимкнути російський серіал.

Про це повідомляє кохана загиблого на Донбасі військового Миколи Сорочука і волонтер Ярина Чорногуз на своїй Facebook-сторінці.

Вона зазначила, що інцидент стався з нею і її подругою-волонтером. Вони їхали з Луцька до Києва автобусом компанії Busfor. На телеекрані в транспорті в цей час показували російський серіал. Дівчата підійшли до водія і попросили вимкнути кінопродукт окупантів. Своє прохання вони аргументували тим, що були на Донбасі, де йде війна з країною-агресором Росією.

Водій почав хамити дівчатам і відмовився вимикати серіал. Але волонтери не впадали у відчай і продовжили наполягати на своєму, пояснюючи, що росіяни вбивають українців на сході країни, тому дивитися їх кіно – погано. Подруга Ярини Настя дістала телефон і почала знімати водія, але він вибив його з рук. Далі чоловік зажадав дізнатися думку більшості.

Дівчата пройшли в салон і розповіли те ж саме пасажирам. Однак одна з жінок, яка поверталася з Італії, заявила, що їй все одно якою мовою серіал. Також вона зазначила, що на Донбас дівчата поїхали самі. Решта в автобусі просто мовчали.

Коли Ярина зізналася пасажирам, що повертається з похорону свого хлопця-бійця, який воював і загинув на Донбасі, всі замовкли.

Пасажири на чолі з водієм погодилися висадити дівчат посеред траси, щоб “далі дивитися у спокої російське кіно”.

Чорногуз просить допомоги у встановленні імені водія даного рейсу.

По темі:  Клініка "Борис" радника Зеленського - Радуцького возила та возить людей з "ДНР" на лікування