“Дія” зливає інформацію?

Конфіденційну інформацію про вас вже продано.

А рік тому ще про «Дія» щось писали.. Злиття інформації про українців, не надійно і все таке. А виявилося все набагато простіше.

Коротше, що трапилося?

На початку 2021 року двоє чоловіків (рідні брати), вступивши у змову з працівниками банківських установ та державних органів, отримували від них інформацію про понад 32 мільйона громадян України з різних баз даних, з метою подальшого її збуту зацікавленим особам.

У подальшому, працюючи на одному із столичних ринків, підозрювані під виглядом продажу комп’ютерних ігор, збували отриману інформацію про громадян.

У ході обшуків за місцем роботи та проживання братів правоохоронці вилучили ноутбуки, 5 жорстких дисків, 10 флеш-накопичувачів, 8 карт пам’яті, телефони та більше 50 оптичних дисків.

Оболонською окружною прокуратурою міста Києва повідомлено про підозру двом особам за фактом збуту конфіденційної інформації з баз даних (ч. 2 ст. 361-2, ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 362 КК України).

Наразі одному з підозрюваних обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу іншому фігуранту. Слідчі дії тривають. Встановлюється коло причетних до злочину осіб.

По темі:  Роман Червинский. Интервью «Христе»