Дмитро Стеценко – чиновник з судимістю в КМДА з ОПГ Петра Оленича

У жовтні цього року заступником директора КП “ГІОЦ” призначили Дмитра Стеценка, який має непогашену судимість.

Пан Стеценко відомий, як колишній радник мера Леоніда Черновецького.

Цікаво, що даний персонаж має непогашену судимість за невиконані зобов’язання перед тим же КП “ГІОЦ”.

Будучи директором ТОВ “Біллком”, засвітився в скандалі і з самим КП “ГІОЦ”.

ТОВ “Біллком” уклав договір з КП “ГІОЦ” (договір № 2579-1 від 01 серпня 2009-ого року та договір № 2579 -2 від 10 вересня 2009-ого року), за яким “ГІОЦ” надавав послуги з розміщення рекламної інформації ТОВ “Біллком” на зворотньому боці рахунків на оплату за житлово-комунальні послуги.

Пропозицію, як кажуть “впарили”, але зобов’язання перед “ГІОЦ” не були виконані, в результаті чого утворилася заборгованість. Не допомогла навіть домовленість про реструктуризацію заборгованості – зобов’язання “Біллком” проігнорував, що спричинило судові розгляди.

Ще одне цікаве підприємство ТОВ “Єдиний розрахунковий центр” (ТОВ “ЄРЦ”, ЄДРПОУ 36589578, профіль – діяльність національної пошти, комп’ютерне програмування) у якому Дмитро Стеценко був партнером разом з Валентиною Поворозник (дружина першого заступника голови Київської міськдержадміністрації Миколи Поворозника) і Олександром Вінницьким, який встиг попрацювати помічником нардепів Анатолія Кінаха (екс-прем’єр) і Людмили Супрун (екс-глава Держагентства з інвестицій та інновацій).

У 2014-ому році Голосіївський райсуд Києва засудив Дмитра Стеценко до тюремного ув’язнення і конфіскації майна.

Проте, вже Апеляційний суд Києва скасував рішення про ув’язнення, але залишив в якості міри покарання конфіскацію майна.

Поза тим, Стеценко вказав неправдиві дані в своїй декларації кандидата на посаду замдиректора КП “ГІОЦ”. Зокрема, він забув позначити фінансові зобов’язання, які зафіксовані в Єдиному реєстрі боржників Мін’юсту.

Важливо наголосити, що згідно з ст.12 закону “Про службу в органах місцевого самоврядування”, на службу в органи місцевого самоврядування не можуть бути прийняті особи, які мають судимість за вчинення умисного кримінального правопорушення, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку.

По темі:  "Слуга народа" Потураев после "распила" на 8 млн стал владельцем новенького "Субару" стоимостью две годовые зарплаты

Тимчасово призначеним очільником КП “ГІОЦ” з 7 липня 2020-ого року є Оксана Мисак.

КП “ГІОЦ” знаходиться в сфері управління Департаменту фінансів КМДА, що знаходиться під керівництвом Володимира Репіка. Діяльність Департаменту фінансів КМДА контролює і координує перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. Цікаво, що саме з дружиною останнього Дмитро Стеценко має партнерські стосутнки в ТОВ “Єдиний розрахунковий центр”.

По темі. Про ОПГ Оленича-Стеценка: