Фінансуючи ворога, Зеленський намагається звинуватити Порошенка у держ.зраді

Слухав Ю. Луценка стосовно фальшивої справи проти П. Порошенка. Це ж просто зашквар в юриспруденції, яких я ще не бачив!

Схематично:
2014 рік, війна, наші ТЕЦ під загрозою зупинки взимку. Рада приймає Закон, який дозволяє купляти вугілля у українських, в т.ч. держпідприємств (Донецьквугілля, Луганськвугілля) з окупованої території.

Підприємства зареєстровані в Києві, за продаж вугілля сплачують податки в український бюджет в Києві (який, до речі, витрачається на нашу армію!). ПП звинувачують, що він не захотів купляти вугілля з ПАР, про яке є офіційна експертиза – вугілля не горить на наших ТЕЦ!

Але прокладки чиновників на африканському сурогаті заробили би по $3 за тонну! А мова йде про мільйони тонн! Порошенко самодостатній політик, в схематози не грає і не дав барижити чинушам. Він виніс питання на РНБО.

Важливе запитання:
Президент у нас що, завгосп? Він відповідає за зовнішню політику! Чому не допитали більше ніж 226 депутатів, які приймали Закон? Чому винуватять президента, а не прем’єр-міністра? Може тому, що ПП – реальна загроза режиму, а Яценюк і К грають в гру системної опозиції і більш вигідні ЗЕ?

Далі. Процесуально підозру екс-президентам має підписувати генпрокурор. 100% своя Зеленському Венедіктова це робити боїться, бо знає, що це фейкова справа. Отже, справа проти ПП – мотлох паперу.

Цікаво, що сьогодні режим Зеленського купляє вугілля в країні-агресорі (за законом), за найбільшими цінами і сплачує податки в Москві! Закону, який дозволяв би це робити та моральних виправдань торгівля на крові не має. Зеленський і є – державний зрадник.

Олег Леусенко

По темі:  Левченко була присутня на доповіді щодо “вагнерівців”, – Бурба