Голова ГО «Родини Героїв» Небесної Сотні Юрій Аксенін з «повагою» просить Бойка та Рабиновича розібратись з Венедиктовою

Юрій Аксенін Майдан Революція Гідності Небесна Сотня

Син загиблого героя Небесної Сотні, а також голова ГО «Родини Героїв» Небесної Сотні Юрій Аксенін, звернувся до лідерів партії «Опозіційної Платформи за Життя» Юрія Бойка та Вадима Робиновича.
В листі Юрій Аксенін “з повагою” просить політиків які відомі своїми проросійськими поглядами відреагувати на призначення в Державне Бюро Розслідувань представника партії «Слуга Народу» Ірини Венедиктової, а також її заступників Олександра Бабікова та Олександра Буряка.

Як відомо, керівництво партії ОПЗЖ – Юрій Бойко, Вадим Рабінович та Віктор Медведчук, тісно пов’язані з Російською Федерацією, а Медведчук є кумом президента держави-агресора – Володимира Путіна.

ФСБ Росії брала участь в плануванні та здійсненні заходів так званої “антитерористичної операції” в Києві під час масових акцій протесту в лютому 2014 року.

Тобто Росія та її керівництво безпосередньо приймало участь у вбивствах на Майдані, а потім анексувало Крим та окупувало частину Донецької та Луганської області. Російськи окупанти та колаборанти вбили десятки тисяч українців.

Бойко, Рабінович та Медведчук давно спекулюють на темах російської мови, дружби з Росією та братського народу. Чим вже опосередковано винні в тому що ідеями «руского міра» вдалося зомбувати деяких українців Криму та Донбасу.

Але враховуючи те, що бізнес Бойка та Медведчука це поставка вуглеводнів з Росії в Україну, а вони по суті є «філією» Росії в Верховній Раді, то можемо назвати їх безпосередньо співучасниками вбивств на Майдані, а також агресії Росії проти України.

Тому дуже дивно, що син загиблого героя звертається за допомогою до представників партії ОПЗЖ проти представника законно вибраної влади України, монобільшості «Слуги Народу», в силових структурах.

Цікава думка інших представників сімей загиблих на Майдані героїв. Як вони оцінюють дії Аксеніна, що просить допомоги у проросійських сил, а саме у людей які фактично приймали участь в організації розстрілів на Майдані їх рідних.