Ілля Павлюк – спонсор Пальчевського програв і в Чернівцях

Ілля Павлюк програв в Чернівцях Арсенію Яценюку.

У Іллі Павлюка, який відповідав за фінанси і координацію роботи регіональних штабів Володимира Зеленського на президентських і парламентських виборах, цього разу суцільні невдачі.

У рідних Чернівцях він ледве зміг проштовхнути до міськради з граничним рейтингом 5,2% партію «Рідне місто», яку змайстрував під секретаря міськради Василя Продана (чоловіка Оксани Продан з “УДАР” на виборах мера в Києві) і свого партнера по бізнесу Валерія Чинуша.

Ми писали, що  Ілля Павлюк пов’язаний з колишнім заступником міністра МВС, депутатом від СДПУ(о) Віктором Королем і бізнесменом Валерієм Чинушем, в минулому помічником Короля в парламенті. На парламентських виборах вони отримали відразу кілька місць у виборчому списку СН. Крім Максима Павлюка №102, пройшла співробітниця фірми Чинуша Оксана Гринчук №67 і син знайомого Короля Володимир Козак №68. Також вони змогли провести двох своїх мажоритарників. Це спортивний журналіст Георгій Мазурашу (по лінії зятя Чинуша) округ №203 і дружина ділового партнера Павлюка Ігоря Лиса вчителька Олена Лис (округ №201).

Оскільки у Продана немає рейтингу, Павлюк виставив на гонку свого кума Віталія Другановского від “Слуги народу” в надії добити поваленого Проданом мера Олексія Каспрука. Це вдалося, але їх обігнав Віталій Михайлішин від Дмитра Фірташа. Поки з ним домовлялися, на перше місце вискочив четвертий кандидат – Роман Клічук від екс-міністра юстиції Павла Петренка, для якого Арсеній Яценюк дістав фінансування у Ріната Ахметова.

У підсумку партія Клічук «Єдина Альтернатива» набрала найбільше голосів, за нею «Команда Міхайлішіна», і обидва виходять до другого туру виборів мера. Павлюк в рідному місті виявився поза грою. Вже зняв свого Мазурашу з підрахунку голосів і відправив на боротьбу за олімпійський коледж ім. Піддубного проти Міносвіти, в яку втрутився для підтримки іміджу “рішали”.

По темі:  Максим Павлюк - племінник смотрящего від "Слуг Народу" Іллі Павлюка - лобіст інтересів корупціонерів

Трохи краще у Павлюка ситуація в Рівному. Там до другого туру вийшов Віктор Шакірзян від «Рівне разом», якого підтримують забудовник ЖК «Щасливий» Роман Курис і пов’язаний з ним останнім часом господар фірми «Агроцентр» Дмитро Соломчук нардеп (№32 списку) від «Слуги народу», вигнаний з лідерів обласної організації через сплачених йому насильником Романом Іванісовим грошей за висунення.

Соломчук пов’язаний з Іллею Павлюком через бізнес-партнерів з торгівлі запчастинами, а також якусь Галину Жирун, яка возила на Київ виручку від продажу “квитків в парламент”.

Соломчук таємно фінансував штаб міської команди партії Пальчевського. Ще одна ставка Павлюка, яка виявилася помилковою …

Нагадаємо, Павлюк фінансував кампанію партії “Перемога Пальчевського” в списку партії був його зять – Дмитро Радченко раніше він  висувався від «Слуги народу» по скандальному округу №51 в Донецькій області.  А також дівчина племінника Павлюка Юлія Гречок — помічник нардепа від «Слуги народу» Оксани Гринчук .