Клініка “Борис” радника Зеленського – Радуцького возила та возить людей з “ДНР” на лікування

Клініка «Борис»-Донбас – возить людей з «ДНР» в Україну та назад. В різні міста Одеса, Київ, Дніпро і т.д..

У 2014 році автопарк та персонал клініки «Борис», що і сьогодні на 90% залишається тим самим, активно «обслуговував» «ДНР» (коли госпіталь був на території Донецького клінічного територіального медичного об’єднання (ДОКТМО).

 

Скріни з ватної групи (Донецкіє-Кієвскіє)

https://www.facebook.com/groups/1529329267308888/permalink/2219430241632117

Як з’ясувалось вони продовжують і на цей час возити в/з ОРДЛО людей.
При цьому, за дуже недешеві розцінки. Судячи за відгуками в спільноті ВК клініки (https://vk.com/club87859307)  – як приклад: 17000 рублів Волноваха-Шахтарск.

А “квитанцій” не дають – так “забудькуватість” позбавляє від сплати податків! Які напевно в повній мірі сплачуються в казну ОРДО, а ось платяться в Україні – питання, чи платяться за смішній мінімалці!

Куди та кому ідуть гроші що залишаються в ОРДО, питання риторичне.

А зараз ці лікарі, мабуть з ліцензією Міністерства охорони здоров’я України вільно катаються туди і звідти.

На сайті клініки «Борис» – Донбас є всі персонажі http://boris-donbass.com/doctors.html

Фото вже з сайту повидаляли, але ім’я та призвища зилишились
Зробив про всяк випадок архіви сторінок:
1, 2, 3, 4

Якщо у цих колаборантів залишилися діючі лікарські сертифікати України, які вони як мінімум один раз за 4 роки вже підтверджували (продовжували) – то величезне питання до відповідних інстанцій, в першу чергу МОЗ, в другу СБУ.

Якщо ж вони транспортують та супроводжують пацієнтів без сертифікатів – то великі запитання до відповідних інстанцій України в трохи іншій черговості – в першу чергу Служба безпеки України, потім МОЗ.

На тявкання гЮманістов про «тамнашилюді» відповідаємо – транспортуванням хворих в\з ОРДЛО повинні займатися не приватні ОРДРЛОвські конторки що є колаборантами та на 100% інформаторами МГБ «ДНР» та ФСБ, а лише госпітальна або аналогічна спецслужба України, нехай навіть під моніторингом «Червоного Хреста» та «ОБСЄ»

По темі:  У Росії зробили цікаву заяву про контакти Зеленського з Путіним

При цьому Лев Хлявич який є співласником “Слуги Народу” та радника президента Зеленського – Михайла Радуцького по кліниці “Борис” – знаходиться у міжнародному розшуку за 5-ти статтями

Джерело