Контррозвідка СБУ вивела з окупованої Донеччини колишнього найманця, який дав важливі свідчення про збройну агресію РФ в Україні. ВIДЕО

Контррозвідники Служби безпеки України вивели з тимчасово окупованої території Донецької області колишнього бойовика танкового батальйону терористичної організації “ДНР”.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Як зазначили у відомстві, чоловік надав важливі свідчення про конкретні обставини російської збройної агресії і військового забезпечення РФ бойовиків “ДНР”. Зокрема, він повідомив СБУ про участь кадрових російських військових в координації дій найманців, постачання танків та іншої військової техніки з РФ, підготовку членів НЗФ інструкторами-військовослужбовцями ЗС РФ в таборах і на полігонах недалеко від Ростова-на-Дону.

Перевірка Служби безпеки України підтвердила, що він не брав безпосередньої участі в бойових діях і не скоював інших тяжких і особливо тяжких злочинів.

З огляду на ці обставини, рішенням суду колишній бойовик звільнений від кримінальної відповідальності на підставі ч. 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

По темі:  "Слуги" хочуть віддати весь ринок металобрухту Ахметову