Максим Малашкін – екс-голова Держінспекції енергонагляду біднішій усіх родичів а дружина керує “схемами”

Максим Малашкін
Максим Малашкін

Максим Малашкін, ексглава Держінспекції енергонагляду за декларацією виявився великим боржником та найбіднішим у своїй родині.

Згідно з декларацією, чиновник володіє частиною квартири в Вінниці площею 49,8 кв.м разом з Валентиною Малашкін. Орендує 1 кімнатну квартиру в Києві площею 29 кв.м.

Тим часом його дружині належить в Києві квартира площею 113,1 кв.м., куплена ще у 2018 році. В цій квартирі, вартістю 1,39 млн гривень, живе родина Малашкіна.

Олеся Малашкіна володіє також земельною ділянкою площею 871 кв.м., паркувальним місцем у Києві — 14,5 кв.м. та ще однією квартирою у Вінниці, площею 54,4 кв.м.

Автівки своєї також не має ексчиновник: Mercedes Benz e200 (2010) — орендує, а «ВАЗ 2112» належить дружині.

До звільнення Максим Малашкін вказав заробітну плату в декларації — 771,8 тис. грн. Дружина Максима вказувати свій дохід відмовилася, але вона теж обіймає посаду держслужбовця, де заробила 638,9 тис.грн.

Разом з дружиною вони виплачують кредит, отриманий у 2016 році в комунальній організації «Фонд сприяння інвестиціям та будівництву» в розмірі 306 тис. грн. згідно з договором від 8 квітня та ще один, на 139,5 тис., за договором від 25 квітня 2016 року.

Ще у 2016 році Малашкін отримав позику на 6 та 33 тис.грн. від Любові Йолдіч. У 2018 році його дружина отримала ще 4 позики від Володимира Йолдіч по 3 тис.доларів кожна.

Імовірно Володимир та Любов Йолдіч є батьками дружини Малашкіна, тому що мешкають за однією адресою.

Підприємство Йолдіча Володимира Федоровича займається наданням в оренду вантажних автомобілів, а Йолдіч Любов Андріївна надає в оренду легкові авто. Такий собі сімейний бізнес.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що  Малашкіна Олеся Володимирівна яка в Міністерстві соціальної політики займає посаду заступника директора Департаменту реалізації державних соціальних програм та начальника відділу моніторингу бюджетних програм – керує схемою розкрадання бюджетних грошей.