Миколаїв 7 жовтня віддав останню шану загиблим в авіакатастрофі під Харковом двом курсантам

Прощання з загиблими
Прощання з загиблими

Церемонія прощання з Андрієм Померанцевим та Володимиром Олабіним відбулася у центрі міста біля меморіалу героям-ольшанцям.

Церемонія прощання з Андрієм Померанцевим та Володимиром Олабіним відбулася у центрі міста біля меморіалу героям-ольшанцям.
«Сюди підходили небайдужі жителі міста та представники влади і клали квіти, вшанували пам’ять хлопців хвилиною мовчання», – повідомляє Укрінформ.
Андрію Померанцеву було 26 років. Він курсант Харківського університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба. У Миколаєві Андрій закінчив школу №40 і навчався в Миколаївському коледжі транспортної інфраструктури.
Володимиру Олабіну – 21 рік, він син депутата Миколаївської обласної ради Вадима Олабіна, курсант 151 навчальної групи льотного факультету ХНУВС ім. Івана Кожедуба.

Після церемонії прощання загиблих поховають на одному з місцевих цвинтарів.7 жовтня в Миколаївській області оголошено Днем жалоби.

Цього дня на всій території області приспущено державні прапори на будинках і спорудах органів державної влади та місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.
Керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності рекомендовано скасувати проведення концертно-розважальних заходів. Телерадіокомпаніям запропоновано внести зміни до теле- і радіопередач.

Вічна пам`ять загиблим !

По темі:  РАПОПОРТLEAKS: хто в Європі та США бере участь в інформаційних операціях Кремля - Myrotvorets News