На похороні загиблого воїна московські попи порозбігались від проповіді священника ПЦУ (відео)

Джерело: Духовний фронт.

На Буковині під час проповіді священника Православної Церкви України Романа Грищука почали розбігатись священники РПЦвУ.

Подія трапилась під час похорону українського військовослужбовця Ярослава Карлійчука, вбитого російським снайпером.

«Його вбив російський агресор, який вдерся на нашу територію. У нашу Україну, отці, хто благословив російського агресора прийти сюди зі зброєю. Це патріарх Кирил, який ще тоді сім років тому сказав у посланні до Синоду (РПЦ, – ред.): “Якщо українці сильно не будуть противитись, то русскіє воїни багато крові не проллють”.

Згадайте хто благословив початок війни на Донбасі. Де зупинялися найманці Гіркіна – у Слов’янську у Краматорську. В чиїх церквах вони знаходили для себе пристанище? Згадайте у чиїх дзвіницях були їхні бійниці», – сказав священник ПЦУ на похороні.

Він додав, що кожен, хто пройшов війну знає, яка в фейкових республіках була дія московського патріархату.

Після цих слів священники Московського патріархату покинули похорон і пішли геть.

«Треба сьогодні говорити про тих, через яких прийшла війна. Хто організовував хресні ходи і зупиняв наших військових, які йшли боронити нашу країну. Згадайте отці, не йдіть, попросіть пробачення у військового», – сказав священник ПЦУ служителям Моспатріархату, які почали покидали похорон.

Навздогін їм отець Роман Грищук попросив згадати їх як вони не хотіли помолитись у 2014 році за тих воїнів ЗСУ бо «вони братів убивали».

«Згдайте і попросіть пробачення і нехай вам буде соромно», – сказав священник ПЦУ.

Отець Роман зауважив, що багато разів священники повторювали перед людьми: “Простіть його грішного, простіть його грішного!”, в той час, як самим їм треба просити прощення в Героя, який загинув за наше мирне життя.

По темі:  Сергей Тигипко - сепаратист, друг "Семьи" и кидала высшего ранга

“Він не був більший грішник, ніж я, він не був більший грішник, ніж будь-хто з вас, але він заплатив найдорожчу ціну, яка перекриває його гріхи. Він міг не піти на війну, він міг заховатись за румунським паспортом і не загинути. Але він розумів, що, якщо він буде м’який, то загинуть інші, – додав отець Роман.

Він подякував батькам які виховали такого сина-героя і назвав його життя гідним для наслідування.

Вам треба самим почути мудрість, яку проголосив український священник, ту мудрість, яка прогнала московських попів-зрадників від могили українського Воїна, що віддав життя за мирну і вільну Україну.