Окупанти у Криму перекрили річку, качають воду у Сімферополь

Земляна гребля на Біюк-Карасу

Спеціальні автомобілі, оснащені насосами, качають воду в змонтовані трубопроводи

Підрозділ російських трубопровідних військ нижче Білогірського водосховища перекрив річку Біюк-Карасу земляною греблею. З утвореного ставка військові почали качати воду на потреби Сімферополя.

На місці проведення робіт військові розбили наметове містечко, задіяно багато техніки. Спеціальні автомобілі, оснащені насосами, качають воду в змонтовані трубопроводи.

Річка Біюк-Карасу нижче земляної дамби, насипаної військовими, залишилася без води.

«Відомо, що вода з Білогірського водосховища через Біюк-Карасу забезпечувала водопостачання не тільки Феодосії та Судака, а й довколишніх сіл, а також такі великі об’єкти, як арт-форум «Таврида» і Білогірська мега-теплиця. Тепер усі ресурси Білогірського і Тайганського водосховищ спрямовані на забезпечення водою Сімферополя. Вся ця ситуація загрожує великими бідами, а влада нам знову говорить, що треба потерпіти», – прокоментував ситуацію місцевий активіст, імені якого не називається з міркувань його безпеки.

Всі ми знаємо що без води не виросте навіть квітка. Вода це перше що потрібне для вирощування таких квітів як  півонії. А якщо ви хочете купити саджанці півоній  оптом завітайте в інтернет магазин https://yaskrava.com.ua/ua/piony/

По темі:  Радник Зеленського Демченко, лоббіст проросійських "харківських угод", отримав УБД після відрядження на Донеччину