Олена Зеленська вчасно сплачує комунальні послуги за квартиру в елітному житловому комплексі в окупованому Криму.

За повідомленням «Главком»  президента Олена Зеленська вчасно сплачує комунальні послуги за квартиру в елітному житловому комплексі в окупованому Криму.

Ще у 2013 році Олена Зеленська купила квартиру в Ялті, неподалік Лівадійського палацу у житловому комплексі «Імператор».

Трикімнатний пентхауз був проданий з великою знижкою – приблизно в половину ринкової вартості і коштував $163.9 тисяч.

Площа квартири складає 129,8 квадратів. Також за Оленою Зеленською значиться місце для паркінгу на 16 квадратних метри. Згідно декларації, вартість цього майна складає приблизно 1,3 мільйони гривень.

Голова Криму Сергій Аксьонов повідомив, що оплата комунальних послуг за нерухомість дружини президента України Володимира Зеленського Олени на півострові проводиться власником регулярно.
«Можу сказати, що дружина пана Зеленського досі є власником майна на території республіки Крим, заборгованості по сплаті комунальних платежів немає, значить «окупантам» в лапках він все платить активно, спокійно.

Нічого не бентежить, ну тримає (нерухомість) на той випадок, якщо доведеться просити політичного притулку у нас», – сказав Аксьонов.

Як бачимо, «запасний аеродром» у президента є, і не один‼️

Про віллу в Іспанії ми теж пам’ятаємо

По темі:  Игорь Наумец (Юнигран): российский паспорт, рейдерские захваты, бизнес в Крыму и продажа песка и щебня в «ДНР»