Порошенко про владу капітулянтів – “Зеленський вже майже відверто говорить про те, що він хоче провести референдум, щоб позбутися Донбасу і Криму”

Влада зеленських капітулянтів бажає провести референдум і подарувати росії окуповані території. Що далі? Невже ця недолуга «влада» вважає що росія на тому зупиниться? Далі підуть референдити інші області України?

Про це під час виступу на форумі депутатів місцевих рад Прикарпаття заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Про це повідомляє офиційний сайт політичної партії “Європейська Солідарність”

«Зеленський вже майже відверто говорить про те, що він хоче провести референдум, щоб позбутися Донбасу і Криму. Конституція напряму забороняє це. І ми — українці, ми — „Європейська Солідарність“ — наголошуємо, що не дамо побудувати стіну між Україною й окупованими агресором територіями. Хоч стіну з Кримом, хоч стіну з Донецькою областю, хоч стіну з Луганською областю», — обурився Петро Порошенко.

Про це під час виступу на форумі депутатів місцевих рад Прикарпаття заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Не за те українці віддавали і віддають свої життя. Бо й сьогодні українські Збройні Сили, українське військо втратило героя», — говорить п’ятий Президент.

Порошенко наголосив, що два роки політики «умиротворення» Путіна призвели до руйнування міжнародної коаліції на підтримку України, і це надзвичайний виклик, який стоїть перед нашою державою.

 

По темі:  Рейтинги афериста Пальчевского метившего на кресло мера Киева оказались фейком