Портновсько-татаровська школа та папірець без підпису: адвокат розповів, на чому ґрунтується підозра Порошенку

В ухвалі Печерського райсуду Києва про накладення арешту на майно п’ятого президента, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка дублюються помилки та описки з підозри, яку йому пред’явив Офісі генерального прокурора.

Про це в ефірі “Прямого” повідомив адвокат лідера опозиції Ігор Головань.

“Перш за все, підозра сама так звана, по-перше, абсолютно необґрунтована. Ми її вперше офіційно побачили, і там ми бачимо: все, що намагаються пред’явити як обвинувачення Петру Порошенку – це його виступ на РНБО і на пресконференції, де він цілком обґрунтовано захищав інтереси України”, – заявив він.

За словами адвоката, саму підозру не було вручено Петру Порошенку.

“Вони нахабно поставили як доказ вручення якийсь пустий бланк за підписом якогось прокурора на прізвище Бондаренко”, – зазначив Ігор Головань.

Він також розповів про вже доведений “трюк” генеральної прокурорки Ірини Венедиктової з підозрою Петру Порошенку.

“Ми тепер достовірно знаємо, що це така була схема, хитрий трюк генерального прокурора Венедіктової, яка, аби не підписувати цю, очевидно, незаконну так звану підозру і уникнути відповідальності за речі, вона на один день відскочила у відпустку і передала повноваження невідомо чому не першому заступнику, як належить відповідно до закону, а просто заступнику на прізвище Симоненко”, – розповів адвокат.

Крім того, вже наочно виявилась змова суду і прокурорів.

“Тепер ми знаємо, що суддя, пані Бортницька… Ми заявляли їй відвід, тому що вона тісно пов’язана з таким одіозним персонажем, як Олег Татаров, який в Офісі президента. І ми зараз вже бачимо, що там абсолютно навіть описки і, як кажуть, “очепятки” з цього завідомо незаконного клопотання про накладення арешту. Всі вони абсолютно відтворені у цьому тексті ухвали про арешт майна Петра Порошенка, яка сьогодні була видана Печерським судом. Тобто зрозуміло, що просто було передано флешку, яку просто підмахнула її честь суддя, пані Бортницька”, – заявив Ігор Головань.

По темі:  Картель Коломойского

На своїй сторінці у Facebook він також розповів й інші подробиці справи проти п’ятого президента.

“Відповідно до закону (стаття 173 КПК України), при вирішенні питання про арешт слідчий суддя має враховувати, серед іншого, наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення. Але її честь слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Бортницька В.В. – справжня учениця метра вітчизняного беззаконня пана Олега Татарова (науковий керівник, не щось там). А тому її честь Бортницька В.В. у турборежимі задовольнила завідомо незаконне прокурорське клопотання про арешт майна Петра Порошенка, хоч до так званого клопотання не було додано жодного доказу обґрунтованості підозри”, – написав адвокат.

За його словами, єдиним доказом вручення повідомлення про підозру Петру Порошенку, який не посоромилися подати прокурори і який без проблем задовольнив суддю став отакий папірець без дати.

“Таємничий прокурор Олексій Бондаренко вручив якесь повідомлення про підозру. Прізвище підозрюваного невідоме, дата і час вручення теж. Але суддя проблем не бачить. От що значить портновсько-татаровська школа”, – підсумував Ігор Головань.

Як відомо, Печерський районний суд Києва арештував майно п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка.

Співголова фракції “Європейської Солідарності” Ірина Геращенко розцінює це як “політичні репресії проти опозиції і її лідера, вибіркове правосуддя, залякування і тиск”.

Нагадаємо, Петро Порошенко прокоментував чергову сфальсифіковану підозру. За його словами, замість того, щоб об’єднатися і спільно протистояти загрозі російського вторгнення, Офіс президента продукує новий серіал “про державну зраду”, мета якого – втримати обвал рейтингу влади.

Раніше секретар РНБО у 2014-2019 роках, керівник Центрального штабу “ЄС” Олександр Турчинов заявив, що чергова сфабрикована за вказівкою Зеленського справа проти п’ятого президента, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка перетвориться на фарс, так само як і всі попередні.

По темі:  Борис Баум - пособник орков, после скандала с 1XBet сбежал из Украины

Народний депутат від фракції “Європейської солідарності” Ростислав Павленко погодився зі словами Олександра Турчинова та заявив, що справа проти п’ятого президента України Петра Порошенка розсиплеться, як усі попередні, та підкреслив, що це просто відвертання уваги від реальних проблем.

Крім того, народний депутат від фракції “Голосу”, член Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Сергій Рахманін зазначив, що оголошення підозри — це реакція на зменшення відстані між Зеленським та Порошенком у президентському рейтингу.