Правоохоронці затримали посланця одіозного мера немирова Віктора Качура при спробі дачі хабаря

Ми нещодавно публікували інформацію про те, що капітальний ремонт лікувального корпусу КП Немирівський міський ЦПМСД по вул. Шевченка 22, який  замовила Немирівська міська рада та  Немирівський міський ЦПМСД закінчився тільки заміною вікон. А посадовцями міської ради та лікарні (керівник Чернега Вадим Вікторович) були підписані всі акти приймання будівельних робіт на суму в 1 300 000 грн.

За матеріалами Управління захисту економіки національної поліції у Вінницькій області було відкрито кримінальне провадження №12019020000000097 за ч.3. ст..191 КК України.

З метою уникнення кримінальної відповідальності за розкрадання бюджетних коштів особи (уповноважені Немирівським міським головою Качуром В.М.) гр. П., а також один із заступників міського голови (прізвище уточнюється) запропонували співробітникам УЗЕ НП України у Вінницькій області 100 000 гривень за не притягнення посадовців Немирівської міської ради та КП Немирівський ЦПМСД до кримінальної відповідальності.

Сьогодні, 05.03.2019 року юриста Немирівського міського голови гр. П. та одного із заступників Немирівського міського голови було затримано на гарячому у службовому кабінеті при спробі дачі хабаря (перший транш в сумі 1 тис.дол. США) начальнику відділу УЗЕ НП України у Вінницькій області.

Даних осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України

Джерело інформації

По темі:  КГГА заказала ремонт канализации почти за 200 миллионов