Радник Зеленського Демченко, лоббіст проросійських “харківських угод”, отримав УБД після відрядження на Донеччину

Заступник секретаря РНБО Демченко після відрядження на Донеччину отримав статус учасника бойових дій. Звернувся до Мінветеранів за роз’ясненнями, – аналітик Мельник. 

У ЗМІ та соцмережах поширюється інформація про те, що перший заступник секретаря РНБО Руслан Демченко отримав у лютому 2020 р. статус учасника бойових дій.

Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук аналітик аналітичної групи “Левіафан” Микола Мельник.

“Тримаймося за поручні, щоб не здуло від свіжого вітру офігіванія з вулиці Банкова. Радник Зеленського, якому той дістався від Януковича і Порошенка, чувак який готував Харківські угоди Руслан Демченко, заступник Секретаря РНБО, виявляється “учасник бойових дій””, – пише Мельник.

“Чувак, не шкодуючи живота свого, оформив відрядження на Донеччину і вуаля – учасник бойових дій. Це свинство. Тут всі добровольці досі УБД не отримали, по п’ять років судились, щоб держава елементарно встановила істину…а ці уроди за одне відрядження стають “захисниками””, – обурений він.

“Чувак вірно служив кожному своєму господарю, якого бачив перед собою. Сказав Янукович готувати Харківські угоди – ізвольтє, сказав Порошенко їхати по вугіллю їхати рішати – оком не моргнув, пішов виконувати команду. Якщо Зеленський не хоче нести репутаційні ризики за своїх “радників”, то Демченка слід гнати і Банкової і з РНБО. А сам факт надання статусу “Учасника бойових дій” має бути досліджений компетентними органами”, – додав він.

Мельник також оприлюднив відповідне посвідчення Демченка.

“Мав час і натхнення звернутись до Мінветеранів щодо роз’яснення чи дійсно Перший заступник секретаря РНБО отримав у лютому 2020р. статус учасника бойових дій. В принципі в мене питання і до РНБО. Яким чином в них працює людина, яка підпадає під норми закону “Про очищення влади” Адже за Януковича він був Першим заступником Міністра закордоних справ України, і прямо дотичний до Харківських угод…”, – раніше наголошував у фейсбуку Мельник.

Мельник нагадує, що саме Демченка головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов називає російським шпигуном.

По темі:  "Моссад" ліквідував "батька" іранської ядерної бомби за допомогою робота-вбивці, - NYT

 

 

Виявляється Демченко Руслан Михайлович в нас ветеран АТО/ООС!
Це той Демченко який при Янику став куратором зовнішніх відносин України з Росією. Брав участь в нараді Кабінету міністрів України від 21 листопада 2013 року в якому вирішено про відмову від підписання Угоди про асоціацію України з ЄС, що стало причиною початку Євромайдану.
Демченко був головним лоббістом проросійських харківських угод у час його перебування на посаді заступника міністра закордонних справ.
Також є підозра щодо зливу Демченком операції проти «Вагнерівців», розсекречення інших операцій спецслужб України.
23 липня 2019 року Зеленський зробив Демченка своїм радником
А видала цьому покидьку УБД хто? Ксюша Коляда (Гаврилюк) колишній речник МВС Захарченка, яка називала війну внутрішнім конфліктом, а бойовиків “повстанцями”.”

Демченко – комісар капітуляції, перший заступник Секретаря РНБО Закінчивши школу, Руслан був призваний до лав радянської армії. Після демобілізації він вступив до Інституту міжнародних відносин Київського державного університету ім. Т. Шевченка. У 1989 році Демченко отримав диплом спеціаліста-міжнародника і перекладача з англійської мови.

Під час навчання в університеті Демченко потрапив в поле зору співробітників КДБ, як перспективний кандидат. Після факультету міжнародних відносин Київського університету ім. Т.Г. Шевченко закінчив Червонопрапорний інститут імені Ю.В. Андропова КДБ СРСР (нині Червонопрапорна академія зовнішньої розвідки).

Після здобуття Україною Незалежності Демченко працював в МЗС і до приходу до влади Януковича встиг попрацювати в різних посольствах (США, Туреччина, був послом України в Сербії та Чорногорії). З політичних посад – працював і Адміністрації Кучми та в Секретаріаті Ющенка. Займався переважно питання пов’язаними з зовнішньою політикою, хоча у 2006-2010 роках очолював Офіс Президента Ющенка. Після приходу Януковича став першим заступником К.Грищенка, а потім його наступника – Кожари. При Порошенку був радником Президента.

Саме в період Януковича чітко проявилась проросійська сутність Демченка. Зокрема Руслан Демченко був ключовою фігурою в підготовці Харківських угод. Угод, які зробили російську агресію в Криму практично неминучою. Цікаво також те, що згодом у 2013 році саме Демченко офіційно заявляв про неможливість денонсації вказаних угод.

По темі:  Анохін Андрій Миколайович – як простий ДАЇшник став суддею породнившись з родиною корумпованих суддів Журавлів

Демченко формулював і розсилав по посольствах вимоги, хто і що повинен говорити на зовнішньополітичній арені. Він особисто перевіряв, як працюють посольства в питанні публічної компрометації Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, а з урахуванням цього – погоджував всі кадрові рішення в міністерстві. Без візи Демченко було заборонено поширення будь-якої інформації від імені МЗС.

Також Руслан Демченко відзначився і під час Революції Гідності. Ввечері 18 лютого, коли спецпідрозділи міліції атакували Майдан, в Міністерстві закордонних справ проходила зустріч глав іноземних диппредставництв з керівництвом МЗС, МВС та СБУ. Після обіду 19 лютого відбулася ще одна така зустріч. Протягом години на кожному з раундів дипломатів намагалися переконати, що на Майдані знаходяться озброєні терористи, а міліція взагалі не застосовує зброї.

Демченко “працював ефективно” і з українськими дипломатами. Ще на початку лютого, коли в МЗС почала утворюватися “внутрішня фронда” і почався збір підписів під відкритим листом українських дипломатів до влади, Демченко викликав “на розмову” першого номера в підписному листі, Андрія Дещицю, вимагаючи передати паролі доступу до вебсторінок.

Після перемоги Революції Гідності Демченко потрапив під люстрацію, але за наполяганням Росії був включений в мінський переговорний процес. Правда тоді, він отримав лише статус позаштатного радника Президента без допуску державної служби та державної таємниці. Він так і залишався люстрованим. Зеленський проігнорував не лише цей факт, а й закон про люстрацію, який забороняє призначати Демченка на посади в державній владі.

В теперішній владі Демченко, як вже зазначалось, курує роботу української розвідки. В цьому контексті, неоднозначно виглядає його роль в нещодавньому скандалі з провалом операції СБУ та ГУР МОУ щодо арешту «вагнерівців» (хоча вони не мали на той момент відношення до ЧВК «Вагнер», а просто були військовими найманцями). Ряд ЗМІ та експертів вказували на те, що саме він спільно із Єрмаком могли докластись до провалу операції передавши дані Росії. Крім того, являється прихильником повного виконання Мінських угод саме в російській інтерпретації – тобто, де-факто, він робить все для капітуляції України. Для цього він не лише використовує свій доступ до даних розвідки, таємної інформації та наближеність до Президента, а й займається дискредитацією ЗСУ заявляючи, що саме українська армія є винною в обстрілах на Донбасі. Подібну заяву навіть доводилось спростовувати на рівні Генштабу ЗСУ.

По темі:  Британия выделит до £10 млн на ремонт железных дорог Украины

Зважаючи на факти його біографії можна стверджувати, що Демченко працює на спецслужби Кремля ще з 90-х років, і ніяких таємниць в українській розвідці для Росії не існує. Провал нещодавньої спецоперації з «вагнерівцями» в Білорусі органічно відповідає діяльності Руслана Демченко в Україні.

Однозначним на сьогодні є одне – Руслан Демченко це загроза національній безпеці України і його присутність на стратегічно важливих посадах є небезпечною. Він розробляє і втілює політику «примирення» із Росією на умовах вигідних Путіну. В інтересах України є негайне звільнення цього чиновника та розслідування його діяльності. І лише від Зеленського залежить, яке буде прийнято рішення – в інтересах України чи в інтересах Єрмака та Росії. Саме Президент буде нести одноосібну відповідальність за все, що буде зроблено Демченко поки він має посаду, вплив та інформацію.