Режим Зеленського заблокував роботу радіо Армія.FM

Перший заступник голови ВР України Ірина Геращенко просить парламент звернутися до Нацради з питань телебачення і радіомовлення щодо блокування роботи радіостанції “Армія.FM”, яка мовила на окуповані території Донецької та Луганської областей. Про це вона сказала під час засідання Погоджувальної ради в понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.
“Я прошу, щоб вся Верховна Рада звернулася до Нацради з питань телебачення і радіомовлення відносно того, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення сьогодні, по суті, заблокувала роботу єдиної радіостанції “Армія.FM”, яка передавала сигнал і так само мовлення на окуповані території. Це в нас нова гуманітарна політика така? Це в нас таке донесення сигналу до окупованих територій?”, – звернулася Геращенко.

Раніше колишній ведучий програм на “Армія.FM”, учасник АТО та блогер Олег Болдирєв (Мартін Брест) на своїй сторінці у Facebook повідомив про те, що військова радіостанція “Армія.FM” може припинити мовлення в зоні проведення операції Об’єднаних сил і на окупованих територіях у зв’язку з тим, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення все ще не продовжила ліцензіату дозволи на тимчасове мовлення через блокування роботи регулятора деякими його членами.

По темі:  А вы заметили!? Или как НЕ голодающие ОРДЛО "обновляются".