Саймон Чернявський – кремлівський агент

16 серпня 2016 року на офіційному сайті Служби безпеки України з’явилось повідомлення про те, що на Тернопільщині в ході спецоперації  СБУ було затримано бойовика терористичного угруповання «Восток» з так званої ДНР.  Затриманий  сепаратист-бойовик переховувався на теренах Західної України, замаскувавшись посадою охоронця на одному із підприємств Підволочиського району, що входить в Агрохолдинг «Мрія».

Олександр Ліхачов,  керівник служби охорони «Мрії», який і найняв терориста з ДНР, за часів Януковича  командував міліцейським УБОЗом Донецької області. Пізніше цей УБОЗ практично у повному складі перейшов на бік сепаратистів ДНР. Заступник Ліхачова – Всеволод  Нікрасов, до війни на Сході працював в міліції Маріуполя, яка з початком бойових дій також перейшла на бік окупантів і здала їм місто.

Журналістам достеменно відомий той факт, що станом на сьогодні керівник служби охорони агрохолдингу Олександр Ліхачов подався в біга та переховується від працівників СБУ на теренах терористичної ДНР.

Очевидно, «Мрія» використовує бойовиків та сепаратистів для своїх рейдерських захоплень підприємств на Західній Україні, як у випадку із спробою захоплення АТП у м.Хоростів, що належить ТОВ Глобал-ФІД. Такий тісний зв’язок кадрів агрохолдингу із так званою «Донецькою народною республікою» не дивує. Генеральний директор «Мрії» Саймон Чернявський є людиною Рината Ахметова, довгий час саме він очолював холдинг цього донецького олігарха «HarvEast». Тісні зв’язки із мафією Донбасу залишилися у Саймона Чернявського і по сей день.

Нагадаємо, 46-річний «подвійний» громадянин США і Великобританії Саймон Чернявський  вже майже двадцять років робить кар’єру на теренах колишнього СРСР. Після закінчення навчання в  американському коледжі Васар, Саймон Чернявський отримав ступінь бакалавра у галузі міжнародних стосунків і російської мови, яка стала необхідною умовою для успішного просування по кар’єрній драбині на території СНД. Уже з 1992-го року  Чернявський обіймав різні  бізнесово-адміністративні посади в Росії.

По темі:  РапопортLeaks: Володимир Грановський за Тайожний союз - Myrotvorets News

Не важко зрозуміти, що ще з 90-их років генеральний директор «Мрії» перебуває під контролем російських спецслужб та дотримується їхніх чітких вказівок.

У 2008-му Саймон Чернявський раптом міняє російську реєстрацію на українську і  сідає у крісло першого заступника директора компанії «РоАгро». А вже через три роки починає працювати на донецького олігарха  Рината Ахметова, який призначає Чернявського гендиректором агрохолдингу  «HarvEast».

4 лютого 2015-го року  Саймон Чернявський з’являється на Тернопільщині в якості генерального директора агрохолдингу «Мрія». Про те, чим  зараз займається очолювана ним «Мрія», мас-медіа останнім часом говорять багато: рейдерствокрадіжки технікифальсифікація документів  і  перекачування грошей в офшори. Очевидно – це зумисний удар по економіці України та її агросектору.. А кому це зараз вигідно? Країні-агресору, в якій Саймон Червнявський ще в 90-их роках робив перші кроки у бізнесі під чітким керівництвом та за вказівками ФСБ.