Слідчі ДБР та судді беззаконники у справі “Кентаврів” тепер у Чистилищі

У липні 2021 року за сфальсифікованими ДБР звинуваченнями, за домовленістю з деякими суддями, за  ґрати були кинуті керівники підприємства, що виробляє бойові військові катери проєкту “Кентавр”, а також кілька офіцерів Міністерства оборони України.

 

Серед цих офіцерів був і бойовий генерал Ігор Павловський – колишній заступник Міністра оборони, один з керівників організації оборони м. Маріуполь від російсько-терористичної загрози.

Основа сфальсифікованої ДБР справи загалом ґрунтувалася на твердженні, що “ці катери непридатні для бойового застосування у ВМС України”.

Після арешту, рівно через місяць, ми всі побачили ці катери на військовому параді до дня Незалежності України. Як виявилося, організатори параду звернулися до підприємства, керівництво якого кинули за грати, з проханням надати бойові катери класу “Кентавр”, щоб показати досягнення оборонного комплексу України.

А потім громадяни України збирали кошти на те, щоб викупити з полону генерала Павловського, а адвокати працювали над тим, щоб звільнити інших.

На сьогодні стан цієї справи такий:

  • прокурори не з’являються на судові засідання вигадуючи фантастичні приводи,
  • діями ДБР та суддів нанесено непоправну шкоду виробнику бойової техніки для наших Збройних сил,
  • бойова техніка (катери проєкту “Кентавр”) не прийняті на озброєння, бо справа не закрита,
  • слідчими ДНР свідомо зламані долі і кар’єри старших офіцерів та бойового генерала,
  • жоден слідчий/прокурор/суддя не поніс покарання за свої дії, націлені на підрив обороноздатності країни .

Саме тому, за нанесення непоправної шкоди виробникам озброєння, за підрив обороноздатності України і свідому дискредитацію правоохоронної системи і судової гілки влади України, фальсифікатори з ДБР та судді, які йшли в них на мотузці, занесені до Чистилища.

Навіть розвідувально-диверсійні групи російського агресора неспроможні були нанести стільки шкоди обороноздатності країни, як це зробили слідчі ДБР у справах про клістрони і МБАК проєкту “Кєнтавр”.

По темі:  Алена Дегрик-Шевцова сбежала в Дубай но собирается вернуться. Кого будет сдавать?