Стрілки з Броварів виявились одіозними прихильниками “руського міру”

Про те, як «штатне злочинне угруповання» при місцевій владі «для особливо делікатних завдань» та охоронці Московського патріархату, серед яких і зять батюшки із Луки та 4 «послушники», з’явились у Броварах.

Ця перестрілка в Броварах вже стала шокуючою історією для України. Бо коли востаннє таке було, щоб більше сотні озброєних молодиків на чолі з вінницькими «хуторянами» із зброєю в руках влаштували справж­нє «Чикаго» за переділ ринку маршрутних перевезень? Може, тоді, коли у Вінниці підривали в ліфті «авторитета» Попика саме за маршрутки? Чи коли горіли, як свічки, із пасажирами в салоні три «бусики» 35-го маршруту «Вишенька-Вокзал»? До речі — це сталось також у травні. Терористів досі не знайдено. Чи коли на «стрілки» із водіями в тупику за вокзалом «Вінниця» на коліях бандити знімали 300 баксів «мзди» за кожну маршрутку?

У випадковий збіг цих по­дій не повірить лише сліпий чи куплений…

Бо вже пер­ші фото із Броварів та місць затримання учас­­­ників стрі­лянини показали, що вінницька братва рулить і тут. І це не просто якісь найняті за тисячу гривень «спортіки», а справжні учасники ОЗУ. Бо хто на Вінниччині не знає «хуторян»?! До їхніх послуг звер­тались представники він­ницької влади і під час Помаранчевої революції, і під час Майдану, щоб залякати чи щось спровокувати! Вже всім відома і фізична охорона храмів Московського патріархату на Вінниччині. По фото затриманих поліцією у Вінниці одразу впізнали зятя священника із Луки, послушника одного із храмів та мінімум 6 «бойовиків», серед яких ті, що били жінок під час конфлікту за православний храм у Луці-Мелешківській…

Тоді На початку 2019 року релігійна громада села Лука Мелешківська прийняла рішення про перехід до Православної Церкви України (ПЦУ). Як розповів священик ПЦУ Віктор Черкун, із 450 присутніх на зборах 380 підтримали перехід до ПЦУ. Проти такого рішення було тільки 13 учасників зборів, решта – утрималися від голосування. – Це ж очевидна більшість, – говорить отець. – Факт визнають навіть наші опоненти. Незважаючи на це, зайти в храм не можемо, бо ключі у тих, хто залишився у Московському патріархаті. Змушені служити під стінами церкви. Тоді Московський патріархат охороняли броврські стрілки. Що ж тут скажеш… “гонима церква”…

По темі:  Великий український аутсорсер SoftServe працює в Криму і РФ - спеціальне розслідування

Тоді навіть і реєстратору переходу громади дісталось – Ігору Салецькому. Поліція Вінниці звинуватила його у самоуправстві та почала тягати його по судах. Чиновника навіть звілнили. У кінці 2019 він звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, щоб той розібрався, чому вінницька Нацполіція «підтримує» РПЦвУ та не реєструє заяви членів ПЦУ.
Перші затримані вінничани, які брали участь у Броварському побоїщі. Серед них «хуторяни» і охорона МП

Недарма президент Зеленський після шоку в Броварах дав завдання міністру МВС Авакову «почистити» обласних керівників поліції на Вінниччині та відсторонив від посади генерала Юрія Педоса «за закриті очі на це організоване злочинне угруповання». Варто визнати, що для вінницького генерала ці «тітушки» стали свого роду бумерангом, бо саме їх «прикривала» поліція Вінниччини під час масових конфліктів із переходами релігійних громад до ПЦУ… Генерал Педос тоді розводив руками і казав, що не може впливати на «вірян» МП із збитими кулаками та у спортивних костюмах.
А це вони уже «віруючі» і б’ють парафіян ПЦУ у храмі Луки-Мелешківської

Та, як не парадоксально, саме в Броварах ця «братва» «збила» плани Педоса та його заступників на керівництво по­ліцією Вінниччини своїми пострілами 29 травня…

Пізніше стало відомо що Пейдоса не звільнила, а підвищили до радника голови Нацполіції України.

Як відомо, затримані вже брали участь у резонансних вінницьких «розборках», але дивним чином виходили сухими із води. І це не рік — два! Десятиліття!
Затримане угруповання брало участь у масових рейдерських атаках, політичних протистояннях біля облради та міськради в часи Майдану і навіть Помаранчевої революції

Далі — найцікавіше! Тому що керівники він­ниць­ких правоохоронних орга­нів самі опинились під слідст­вом і службовими перевірками… Тому їм доведеться або здавати цих депутатів з кримінальним шлейфом, які, кажуть, були «кормільцами» і носили щедру данину… Або йти на дно разом із ними і тягнути за собою всю цю «мафію». Одним словом, ОЗУ «хуторян» повалило так майстерно вибудувану передвиборчу піраміду в області!

По темі:  Как охотник стал трофеем. Признания российского шпиона

 

Загальна кількість затриманих досягла вже 28 осіб, з них 19 – із Вінниччини. Також МВС показало автомобіль «Шкода» і «БМВ» Х5, «Тойоту» із вінницькими номерами, які належать відомим у певних колах особам.
Поліція продовжує арештовувати та проводити обшуки в причетних до Броварської стрілянини кримінальних авторитетів та організаторів. Серед них і вінницькі, які «подались у біга». Однак міністр А. Аваков наголосив: «доженемо усіх»

У перестрілці отримали поранення 37-річний Євген Тулаєв (йому поцілили з рушниці в ногу) і Борис Польовий, який госпіталізований у відділення реанімації Броварської лікарні у важкому стані з пораненням грудей. Ще один поранений від­мовився від госпіталізації.

А затримані у Броварах — Владислав Тютюнник, Ярослав Чабан, Ігор Тромсюк, Андрій Стовбчатий, Володимир Микитенко, Святослав Процько, Дмитро Лучкань, Ярослав Сацюк, Степан Томашевський, Антон Толочко, Олек­сандр Деркач, Сергій Швець, Андрій Кодиба, Роман Білогоренко, Артем Циган, Павло Комарчук, Олександр Остренко, Олександр Алексєєв, Дмитро Горбульський, Юрій Ткачук, Олександр Сеник.

Як вдалось з’ясувати, Павло Комарчук входить до Федерації зі змішаних єдиноборств ММА. Кілька років тому у міжнародних змаганнях він став срібним призером. Та ще більше шокує те, що Павло влітку минулого року з друзями стріляли та завдали ножові поранення своєму тренеру з бодібілдингу Серафиму Кітновському. Травмованого душили та били ногами. Вгомонив бійку наряд охорони. Після затримання усім трьом молодикам було оголошено про підозру.

Такий злочин карається від 3 до 7 років позбавлення волі. Втім, невдовзі їх випустили…

othervision.com.ua