У Харкові пройшла церемонія прощання з курсантами та екіпажем Ан-26

Церемонія прощання пройшла на площі Свободи .

У вівторок, 6 жовтня, в Харкові проходила церемонія прощання із загиблими курсантами та членами екіпажу літака Ан-26, який розбився під Чугуєвом.

Церемонія пройшла на площі Свободи в центрі Харкова, її основна частина розпочалась о 10:00. Через це було перекрито рух транспорту на прилеглих вулицях.
З 9:30 до 12:00 проїзд транспорту  був обмежений по вулиці Сумській (від вулиці Жон Мироносиць до проспекту Незалежності), а також по вулиці Трінклера (від проспекту Незалежності до площі Свободи).

Як відомо, увечері 25 вересня на Харківщині при заході на посадку в аеропорту міста Чугуєва розбився літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України. На борту перебували 27 осіб: 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил.
На місці катастрофи загинули 25 осіб, один курсант – Віталій Вільховий – помер у лікарні від опіків. В’ячеслав Золочевський, у якого діагностували забої, рани та струс мозку, перебуває на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.
Курсанта В’ячеслава Золочевського, який єдиний вижив у катастрофі літака АН-26 на Харківщині 25 вересня, допитали слідчі Державного бюро розслідувань.

Вічна пам`ять загиблим !

По темі:  ВСУ устроили войскам РФ «огневую ловушку» в Иловайске