У Раді закликали відмовитися від переговорів по Донбасу в Мінську після інавгурації Лукашенко

Міжфракційне об’єднання у Верховній Раді України “За демократичну Білорусь” закликало українську владу після інавгурації президента Білорусі Олександра Лукашенка, відмовитися від проведення переговорів по Донбасу в Мінську.

У документі говориться, що депутати назвали інавгурацію Лукашенка “фарсом”, яка не зможе легітимізувати фальсифікацію виборів в Білорусі.

“Закликаємо українську владу надати чітку офіційну позицію щодо” інавгурації “Олександра Лукашенка, не визнавати його легітимність як президента Білорусі …”, – уточнюється в повідомленні.

Крім того, депутати закликають засудити дії Мінська, “спрямовані на подальше загострення протистояння всередині країни, а також розробити пакет санкцій стосовно Лукашенка і” ключових осіб його режиму “.

Нардепи також закликали ЗМІ України не використовувати щодо Лукашенко визначення “в.о. президента Білорусі”, а називати його “диктатором”.

По темі:  Globalmoney на кого працюєте? Фінансовий тероризм в Україні. Юра Єнакієвський влив 20 млн грн на "стирання інтернету"