Українське військо за новітніми стандартами

АТО
АТО

Ситуація на Сході України дала чітко всім зрозуміти, що гарант нашої незалежності та цілісності – військо та зброя. Нове озброєння дає змогу нашим захисникам швидко реагувати на дії противника. За досить короткий період українські розробники здійснили значний прорив у вказаному напрямку. Під час конструювання нових зразків радіолокаційного вимірювача швидкості польоту снаряда враховуються всі особливості їх застосування в ході війни на Донбасі. Їх невпинно вдосконалюють до кращих світових стандартів, що використовують країни-члени НАТО. Нещодавно, київська компанія «Укрспецтехніка» створила новітній радіолокаційний вимірювач швидкості польоту снаряда.

Він призначений для вимірювання початкової швидкості та забезпечення можливості обліку результатів після кожного пострілу. Також цей радар може розміщуватися як на тринозі, так і на САУ (самохідні артилерійські установки): «Гвоздика», «Богдана», «Акація».

Ви можете собі уявити дальність вимірювання даного прибору, він настільки технологічний, що спроможний уловити навіть найменші коливання на відстані до 26 км. Це дає змогу нанести точний удар у відповідь в сторону противника за короткий період. Він настільки потужний, що може розпізнати навіть кулю з ПМ та АК-74. 12 В живлення батареї, прирівнюється до автомобільного акумулятора. Прилад настільки компактний, що може вміститися у ручну кладь.

Даний балістичний вимірювач дає змогу нашим воїнам більш точно наносити артилерійські удари по ворожім вогневим точкам та будь яким іншим вогневим позиціям. Завдяки цим приладам, ми зможемо більш ефективно знищувати сили ворога, наносити точні артилерійські удари та вести контрбатарейну боротьбу. Саме на такі компанії, як «Практика», «Богдан Моторс» та «Укрспецтехніка», покладається велика надія кожного захисника артилериста чи снайпера нашої країни. Маючи таке озброєння, наші воїни почувають себе в безпеці, а їх сім’ї відчувають впевненість, що після закінчення війни з РФ їх чоловіки та діти повернуться додому живими та здоровими. Працівникам саме цих підприємств, сім’ї українських військових вдячні за їх плідну працю! З такою зброєю наші бійці готові відстоювати свої землі до останньої краплі крові!