Військовий виш у РФ, людина Януковича та Тупицького: резонансні дані про суддю КСУ Литвинова

Олександр Литвинов, що входить до скандального чинного складу Конституційного Суду, закінчив той же військовий виш, що й учасник отруєння Скрипалів Анатолій Чепіга. Мовиться про Вище загальновійськове командне училище в російському Благовєщенську. До слова, Литвинова називають “правою рукою” очільника КСУ Олександра Тупицького. А отримав він посаду в суді завдяки експрезиденту Віктору Януковичу.

Гучні дані про суддю КСУ Литвинова

Про те, що Литвинов учився в одному виші з Чепігою, свідчать дані з біографії судді на офіційному сайті КСУ. А після випуску він проходив військову службу на командних посадах. Однак, на яких саме – інформації немає.

Як зауважив у телеграмі екснардеп Сергій Лещенко, Литвинов є “правою рукою” голови КСУ Олександра Тупицького. А призначив його президент-утікач Віктор Янукович за квотою з’їзду суддів.

В Конституційному Суді за очі його називають “москвич” і “смотрящий”. Литвинов був доповідачем у справі про визнання неконституційним закону про НАБУ. Версія про геополітичну гру, щоб посварити Україну з Заходом і втягнути владу в кризу кризи руками КСУ, знаходить своє підтвердження,
– зауважив Лещенко.

Він додав, що військове училище, де навчалися Литвинов і Чепіга, розташовується в Благовєщенську Амурської області. А це єдиний адміністративний центр регіону РФ, що перебуває на державному кордоні з Китаєм. До останнього – 526 метрів через річку Амур.

“Благовєщенськ – форпост Росії на берегах Амура. Він захищає далекосхідні рубежі РФ. До кінця 1980-х років в’їзд для жителів інших регіонів СРСР у прикордонний Благовєщенськ був обмеженим, а для іноземців – забороненим. Для відвідин міста потрібно було запрошення друзів або родичів і спеціальний пропуск”, – зазначив екснардеп.

Також Лещенко нагадав:

  • у грудні 2014 року одному випускнику далекосхідного вишу полковнику Чепізі за виконання “миротворчої місії” з анексії Криму присвоєно звання “Героя Російської Федерації”;
  • інший випускник далекосхідного освітнього закладу Литвинов тепер від імені українського народу визначає, куди рухатися Україні.
По темі:  Справа "вагнерівців": Ар'єв у ВР продемонстрував докази зриву спецоперації (ВІДЕО)

Як ви вважаєте, суддя Литвинов – агент російських спецслужб?
– на завершення запитує політик.