Андрій Пісоцький, затупник голови Полтавської ОДА, “кришував” корупційні схеми пасажирських перевезеннь та відмивав кошти, виділені на ремонти доріг. Розпочата перевірка.

Через корупційний скандал, пов’язаний з керівником Полтавщини Андрієм Пісоцьким, розпочалася перевірка коштів, виділених на ремонт доріг

Начальник управління інфраструктури та туризму,  на гарячому був спійманий на хабарі працівниками правоохоронних органів. Даний структурний підрозділ безпосередньо підпорядковується першому заступнику голови Полтавської ОДА, Андрію Пісоцькому, якого підозрюють у “кришуванні” корупційних схем, пов’язаних з пасажирськими перевезеннями та відмиванням коштів, виділених на ремонти доріг.

Наразі проводиться перевірка усіх коштів, які були виділені на фінансування ремонту доріг та проводиться огляд стану якості виконаних робіт в області.

Сьогодні Прєм’єр-міністр України відвідав Полтавщину з перевіркою стану будівництва дороги у Хорольському районі. Андрій Пісоцький, який курує даний напрям, був відсутній.

Пісоцький організував “схему” в ОДА, в якій через керівників департаментів та управлінь отримував “плату” за надані послуги. Наразі відомо, що Адміністрація Президента активно включилася на захист Пісоцького з метою “затушити пожежу”.

Підтримує Андрія Пісоцького і голова обласної ради Олександр Біленький, який через свого “кума”,  Артура Герасимова, намагається впливати на хід розслідування. Сам Біленький не позиціонує себе із провладною партією, та намагається реалізовувати власний регіональний політпроект та допомагаючи розвивати проект “Наш край”.

По темі:  Почему компании сферы услуг страны-агрессора не пугают украинские санкции