“Зелені” партнери Садового поховали справу львівської чиновниці-корупціонерки Свістун

В травні 2020 року прокуратура оголосила підозру керівниці управління комунальної власності Львівської міськради Інні Свистун  у службовій недбалості, про це 6 травня повідомила прокурорка Львівської області Ірина Діденко. За версією прокуратури, Свистун укладала деякі договори про оренду за заниженою ставкою, внаслідок чого міський бюджет  втратив майже 1,2 млн грн.

Організації, щодо яких відкрилися кримінальні провадження, вони всі пов’язані з міським головою або безпосередньо з партією “Самопоміч”. У центрі Львова на площі Міцкевича 318 квадратів орендували за 30 тис. грн, хоча середня ринкова ціна – від 100 тис. грн. На площі Ринок, до прикладу, за 104 квадрати платять 2 тис. грн. Це не ринкові ціни навіть приблизно.

Після цього суд поновив Свистун на посаді. А Садовий почав її захищати. Наразі зі справою нічого не відбувається а зе-партнери Садового справу “зливають”

Це не єдиний подібний випадок:

2013 року мер Садовий звільнив із посади начальника «жирного» управління комунальної власності Євгена Климковича. За час, поки цим управлінням керував пан Климкович, прогриміло чимало скандалів навколо приватизації міського майна. Особливий резонанс мала справа універмагу на Шевській,1. Саме на підставі «підготовчих» робіт до приватизації приміщень на Шевській Шевченківський районний суд м. Львова у 2010 році визнав пана Климковича винним у корупційних діях. Однак це не було для міського голови підставою до його звільнення з посади. Євген Орестович, попри вимоги депутатів, спокійно прокерував управлінням ще три роки. За цей час місто втратило ще чимало комунальних метрів квадратних.

По темі:  Андрій Садовий та його ставлениці - Інна Свистун та Гелена Пайонкевич торгують комунальним майном Львова на право і на ліво