Журналісти нагадали Пальчевському про “воссоединение” на кремлівському телеканалі. Він агресивно відреагував (ВІДЕО)

Кандидат у мери Києва Андрій Пальчевський під час інтерв’ю агресивно відреагував на запитання журналістки про його вислів про “воссоединение”, коли той брав участь у пропагандистському шоу Скабеєвої на кремлівському телеканалі.

Відео опублікувала Українська служба BBC.

Журналістка запитала Пальчевського, навіщо він їздив виступати на російське ток-шоу і дає їм коментарі. Також йому нагадали його заяву в ефірі кремлівського телеканалу: “Чем больше и грубее вы будете ругать Украину, тем дальше мы будем от нашего счастливого дня воссоединения”.

На що Пальчевський емоційно відповів: “Ви займаєтесь чим зараз? Ви процитуетйе, де це було? Інакше я не буду навіть розмовляти з вами, як чоловік”.

Коли журналістка запитала “Чому ви бере участь у цих програмах?” Пальчевський хамовито відповів: “Це ви мені ставите питання? Тому що якщо таких як ви пошлють туди, буде кров литися тонами”.

Коли зайшла мова про ворожі обстріли на Донбасі і журналістка сказала про режим “перемир’я”: “Тільки бомби кидають з дронів”, Пальчевський відповів їй: “Я не знаю, хто в вас кидає бомби особисто”.

По темі:  "Перемога Пальчевського" - тітка Столара, зять Павлюка та "молода команда" Черновецького