Знайомтесь Дмитро Гордон ( Дмитро Ілліч Гордон) – українофоб, якій вдало використовує «кремлівськи технології» на своєму інформаційному просторі.

Знайомтесь Дмитро Гордон ( Дмитро Ілліч Гордон) – українофоб, якій вдало використовує «кремлівськи технології» на своєму інформаційному просторі.

Говорячи про гібридну війну Росії проти України, у тому числі і інформаційну, Гордон є її солдатом. Формулюючи фразу по-іншому, Гордон вірний солдат кремлівський інформаційних військ в Україні.

Знайомтесь Дмитро Гордон ( Дмитро Ілліч Гордон) – українофоб, якій вдало використовує «кремлівські технології» на своєму інформаційному ресурсі.

Сам себе він називає – відомий журналіст Дмитро Гордон. Гордон є власником газети «Бульвар Гордон» та керівником інтернет-видання «ГОРДОН». Дмитро Ілліч Гордон, народився 21 жовтня 1967 року, був депутатом Київради у 2014-2016 роках.

Гордон відомий багато чим, він ярий противник перейменування вулиць іменами визначних українських діячів, колись про нього було влучно сказано: «Складається таке враження, що його дід був у НКВД, страшенно боявся бандерівці, і ось його онук успадкував цей страх».

Одна з його «аналітичних» публікацій від 21 червня 2017 року, зайвий раз підтверджує його ставлення до України. Поспіль за цією статтею, яку в соцмережах її «розшарили» зомбовані користувачі, корисні-ідіоти та 5-та колона.

“По мотивам” тої статті Гордон дає інтерв’ю на 112 каналі. Звичайно там високо оцінюють його промову.

І от зараз, з якось дивною хвилею, “нетом” знову розганяється стаття Гордона. У своєму інтернет-виданні «Гордон» він публікує свою статтю: «Гордон: В США рассматривается план, по которому Крым остается за Россией, а Донбасс – за Украиной.

Если решение конфликта между Украиной и Россией пройдет по тому плану, о котором говорят инсайдеры в США, Украина лишится Крыма и не будет вступать в НАТО, но получит масштабные инвестиции в рамках своеобразного “плана Маршалла”. Об этом со ссылкой на свои источники рассказал украинский журналист, основатель издания “ГОРДОН” Дмитрий Гордон».

Дмитро Гордон – медіаблядь

 

Гордон хитро використовує усі «журналістики трюки». Його публікації витончені, в них підібрані гарні слова, дотримано всі «кремлівські технології» зомбування, в цьому плані, Дмитро дійсно досить талановита та професійна людина.

По темі:  Дружина скандального депутат з ВО "Свобода" Мірошниченка влаштувалася в штаб "Перемоги Пальчевського"

Політична проститутка, якою є Гордон, або новітнє визначення «журношлюха» або «медіаблядь»  – яке більш влучно підходять до його особи, розкриває план США, як ті начебто віддадуть Крим – Росії в обмін на Донбас – Україні, та Україна не буде в НАТО.

Але ж треба хоч вдавати з себе патріота! Саме тому, час від часу Горднон називає зрадниками України  одіозних особи як на політичній сцені, так і у медійному українському просторі , які просто на відміну від нього не навчились так гарно маскуватись, або не мають у тому маскуванні потребу.