Дохід у 1,5 млн, кілька квартир та ділянок. Чим володіє нардепка Ірина Верещук? (відео)

Кілька квартир, земельних ділянок, елітне авто та дохід у 1,5 млн грн. І це з офіційною зарплатою 15 тис. грн на місяць. Народна депутатка Ірина Верещук і донедавна кандидатка в мери Києва може похизуватися неабиякими статками. Про частину майна колишньої голови містечка Рава-Руська ми довідалися саме в розпал передвиборчої кампанії. Однак вирішили притримати цю інформацію заради об’єктивності.

Ділянка на Київському морі. Фото: СтопКор

Земля на Київському морі

Село Лебедівка Вишгородського району на Київщині. Саме тут, на самому березі Дніпра, родині народної депутатки Ірини Верещук належить одна з ділянок. Площа наділу – майже 9 соток.

Земля зареєстрована на цивільного чоловіка Верещук – Михайла Кухаренка. Він її придбав на початку 2016 року. Призначення, згідно із кадастровою картою України, для ведення садівництва. За оцінкою аналітиків “СтопКору”, вартість ділянки – щонайменше 1 мільйон гривень.

Львів, Брюллова, 8, де Верещук має квартиру. Фото: скрін із сайту: maps.google.com

Львівські квартири

Ірина Верещук володіє 4 квартирами. Причому їх вона придбала одночасно – 29 березня 2019 року. Дві з них розташовані у центрі Львова – у Галицькому та Франківському районах.

Одна з квартир розташована в будинку на вулиці Війтовича, 14. Площа оселі – 45,5 квадратного метра. Її Верещук ділить зі свекром – Віктором Кухаренком.

Ще одна квартира розташована за адресою Брюллова, 8. Ці 53,2 квадрата нардепка розділила зі своєю сестрою Ольгою Смик.

Загальна вартість двох львівських квартир, за оцінкою “СтопКору”, становить понад 4 мільйони гривень.

Верещук – власниця квартири у Броварах. Фото: СтопКор

Квартира під Києвом

Ірина Верещук володіє також квартирою у Броварах, що на Київщині. У цегляному будинку на Черняхівського, 23-в. Площа оселі – 38 квадратних метрів.

Вартість, згідно із декларацією, 832 тисячі гривень. Її Верещук придбала навпіл із свекрухою – Валентиною Кухаренко. Так само у березні минулого року.

По темі:  Суть історії із «переможним закриттям каналів Медведчука»

Землі в Раві

Родині Верещук належить кілька земельних ділянок. Зокрема, поблизу прикордонного містечка Рава-Руська на Львівщині, де нардепка кілька років поспіль була головою.

У самому місті їй належить квартира на вулиці Селянській, 1. А також два земельних наділи на околицях по 10 соток кожен. Їх Верещук придбала так само 29 березня 2019 року.

Крім того, в Городоцькому районі Львівщини у чоловіка Верещук – ділянка на 8 соток. А в неї самої – ще 2 гектари біля села Сопошин, що неподалік від Рави-Руської.

Верещук належить квартира та дві ділянки в Рава-Руській. Скрін із сайту: map.land.gov.ua

1,5 млн за рік

Їздить Ірина Верещук автомобілем Toyota Camry 2018 року випуску орієнтовною вартістю 30 тисяч доларів.

За 2019 рік, згідно із декларацією, родина депутатки отримала майже 1,5 млн грн прибутку. З них майже 900 тис. грн заробив її цивільний чоловік Михайло Кухаренко, джерелом доходу якого зазначена військова частина Е6117, відома як база спецпідрозділу СБУ “Альфа”.

Жодних банківських рахунків, якщо вірити фінансовому звіту, родина не тримає. При цьому на руках у них готівкою – 130 тис. грн та 15 тис. дол.

Загальні статки родини, за оцінкою аналітиків “СтопКору”, становлять щонайменше 15 млн грн.

Ірина Верещук. Фото: Facebook

Хто така Верещук? 

Ірина Андріївна Верещук – народна депутатка України, пройшла до парламенту у 2019 році від партії «Слуга народу». У 2020-му ця ж політична сила висунула її кандидатуру на посаду мера Києва. Перед тим, кілька років поспіль, вона була керівницею Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень.

У 2010–2015 рр. працювала головою міськради прикордонного містечка Рава-Руська на Львівщині, де фігурувала в численних скандалах, зокрема, щодо дерибану землі.

Більше про майно депутатки та її близьких – у сюжеті “Земельна магнатка Верещук”:

По темі:  Квота банды Черновецких в Слуге Народа гарантирована лично Зеленским - Гео Лерос