Нардеп Волошин заявив, що Пальчевський брав гроші за місця в списках своєї партії

Перемога Пальчевського
Перемога Пальчевського

Колишній кандидат на посаду голови Київської міської ради Андрій Пальчевський брав кошти за місця в списках своєї партії “Перемога”. Про це в ефірі телеканалу Zik заявив народний депутат України від ОПЗЖ Олег Волошин, передає кореспондент УНН.

Волошин, перебуваючи під стінами ВР і обговорюючи засідання та ситуацію з КСУ, зробив ремарку і щодо політика Андрія Пальчевського, зауваживши, що той брав гроші за місця у списках.

“Наобіцяли всім, кому можна (про відкриття ринку землі в Україні — ред.). Єрмак помчав у Ватикан, адже банк Ватикану — один із найбільших тримачів вільних коштів, який хоче купити землю. Різним Ротшильдам, усім уже наобіцяли: “Хлопці, відкривається велике казино. Розкуповуйте українську землю”. А зараз Конституційний суд, хряп, і закриє цю “лавочку”. Це ж страшне діло! Це гірше ніж Пальчевський, який взяв гроші за місця в списках і, в підсумку, не пройшов”, – наголосив Волошин.

Нагадаємо, що згідно з екзит-полом соціологічної групи “Рейтинг”, Андрій Пальчевський на виборах міського голови Києва набрав близько 4,5%. Додамо, що його партія “Перемога Пальчевського”, згідно з цим дослідженням, не проходить до КМДА, набираючи лише 3,9% голосів виборців.

Нагадаємо, раніше “Спротив” повідомляв що Столар намагається протягнути до Київради партію Пальчевського за рахунок голосів ОПЗЖ також про те що у Пальчевського російські паспорти. В 2000 році він був військовослужбовцем РФ. Також Пальчевського ловили на використанні ботоферми та фейкових рейтингів

По темі:  Початок покладено, ЗЕвладою введено у ВР першого сепаратиста