Розвод для лохів: як провокатор часів Майдану буде «захищати» підприємців під Верховною Радою.

Сергій Доротич, який позиціонує себе керівником Всеукраїнського руху #SaveФоп, планує у вівторок, 3 листопада, влаштувати акцію протесту біля Верховної Ради. Втім, ті, хто пам’ятають прізвище Доротича, розуміють, що мова йде про чергову аферу.

Ким тільки не був Сергій Доротич протягом своєї активістської кар’єри. Втім, всі журналісти, які за родом діяльності давно висвітлюють різні протести в Києві, прекрасно знають – поява цього персонажа означає, що десь готуються провокації. Зараз Доротич позиціонує себе керівником Всеукраїнського руху #SaveФоп. І розповідає про те, як його рух, а також «АвтоЄвроСила» запланували провести біля стін Верховної Ради акцію протесту, захищаючи малий бізнес. Цікаво, що Доротич у своїх заявах часто посилається на часи Майдану, відверто маніпулюючи на цих подіях. Реальні учасники тих подій знають, що цей персонаж був одним з ключових провокаторів початку акцій протестів і відверто підігравав тодішній владі Януковича. Більш того, Доротич відомий своєю послідовною роботою з «регіоналами».

Невеликий екскурс в історію. Вперше Доротич засвітився під час податкового майдану 2010 року. І виступив там в ролі людини, яка фактично «зливала» акцію протесту. Як розповідав екс-нардеп Олександр Бригинець, підприємці пам’ятають прізвище «Доротич» як людину, котра в 2010 році привела до наметового містечка охорону з числа активістів «Молодих Регіонів». Таким чином «вони взяли під контроль трибуну, мікрофон і один із входів у наметове містечко».

Фактично, як розповідають очевидці подій, «активіст» діяв як представник тієї частини бізнесу, що підписала меморандум про порозуміння з кабміном Азарова, усупереч рішенню Центрального штабу порятунку українського підприємництва. При цьому переговори з Доротичем і Ко вів зокрема й тодішній віце-прем’єр Андрій Клюєв – один з ключових фігур режиму Януковича. В результаті Доротич зачитав із трибуни Податкового майдану звернення про саморозпуск.

По темі:  Даже если снять сериал «Слуга народа» с Верещук, это даст ей максимум 15% на выборах в мэры — Богуш

Та головні «звитяги» Доротича були попереду. Восени 2013 року Доротич вигулькнув на Євромайдані. І в якості голови ВГО «Союз захисту підприємництва» надав оргкомітету Євромайдану звукове обладнання для сцени. Він був єдиним, хто зміг швидко запропонувати протестувальникам звук, не вимагаючи оплати за його використання. В оргкомітеті розказують, що Доротич висунув дві умови: 1) протест на Майдані Незалежності має залишатися поза політикою; 2) його представник увійде до складу оргкомітету Євромайдану.

Власне, потім він разом з ще одним «засланим козачком» – Денисом Шевчуком, який став членом оргкомітету Євромайдану від Доротича – в один прекрасний момент – о першій ночі, за буквально дві години до побиття студентів – вивезли звукову техніку з Майдану. Для чого робилися подібні фокуси, і звідки «активісти» знали, що треба швиденько накувати п’ятами?..

Зараз Доротич допомагає бізнесу. Чи хтось повірить, що просто так – з альтруїстичних цілей? Тим паче, поруч з ним на фотографіях, присвячених анонсованій акції, стоїть ще одна професійна захисниця «підприємців», екс-нардеп трьох скликань Ксенія Ляпіна. Чим відома ця дама? Тим, що вона – «малий» підприємець, у ЗМІ її неодноразово називала власницею кіосків в Києві. Утім, не одного, й не десятка. Такий от малий бізнес…


Ляпіна ліворуч від Доротича

У чому ж різниця таких «малих» бізнесменів, як Ляпіна, і справжніх малих бізнесменів. На жаль, в тому, що перші дурять останніх. І акції протестів насправді націлені зовсім на інше, а люди, які беруть участь в організації цих акцій, є відомими аферистами, які без можливості заробити ніколи палець о палець не вдарять…

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: