Під Миколаївом під час стратегічних навчань було скинуто сім керованих бомб

Під Миколаївом під час стратегічних навчань було скинуто сім керованих бомб

Під час стратегічних навчань “Об’єднані зусилля – 2020” з БАК Bayraktar TB2 було скинуто сім керованих бомб виробництва турецької компанії Roketsan. Усі скинуті керовані авіабомби влучили у визначені цілі.

За даними ресурсу Flightradar24, цілком ймовірно, один з Bayraktar TB2 вилетів з аеродрому під Миколаєвом, полетів в напрямку Кінбурнської коси, де здійснив виконання поставлених завдань, і надалі слідував в бік полігону “Широкий лан”.

Згідно з повідомленням оперативного командування “Південь” 23 вересня 2020 року в районі Кінбурнської коси поблизу селища Виноградне було відпрацьовано управління зосередженим вогневим ударом. Ураження здійснювалося з РСЗВ “Вільха”, “Ураган” по об’єктах в глибині оборони противника. Також відпрацьовувалося застосування ударного БпАК Bayraktar.

Вперше Bayraktar TB2 було використано українською армією для знищення цілей під час масштабних спільних навчань родів військ Збройних Сил України, які пройшли на Рівненщині в липні 2020 року. Тоді безпілотник був застосований для розвідки позицій противника та нанесення високоточного удару по визначеній цілі.

Нагадаємо, в період 22-25 вересня 2020 року на території України проходять стратегічні командно-штабні навчання “Об’єднані зусилля – 2020”.

Метою заходу є нарощування оперативних спроможностей органів військового управління ЗСУ та органів управління інших складових сил оборони, здійснення ефективного управління військами і силами в ході ведення операції. Навчання проводяться на єдиному оперативно-стратегічному фоні і наближені до імовірного характеру розвитку воєнно-політичної обстановки навколо України.

До навчань залучено понад 100 військових частин, підрозділів всіх родів, видів військ та спеціальних військ ЗСУ. Участь в навчаннях беруть близько 12 тисяч осіб та 700 одиниць озброєння та військової техніки.

Вперше до проведення стратегічного командно-штабного навчання залучені військові підрозділи Збройних сил країн-членів НАТО (США, Велика Британія) для спільного виконання навчально-бойових завдань, радники представництва НАТО в Україні, представники Офісу зв’язку НАТО в Україні, також інструктори, військові радники, спостерігачі від США, Великої Британії, ФРН, Литовської Республіки та Республіки Польща. Загалом за проведенням навчань будуть спостерігати до 200 іноземних інструкторів, військових радників та спостерігачів.

По темі:  Адмирал Макаров. ВСУ ракетами Нептун подбили новейший фрегат ЧФ РФ (ФОТО, ВИДЕО)

Стратегічні командно-штабні навчання “Об’єднані зусилля-2020” є своєрідною відповіддю на масштабні військові навчання “Кавказ-2020”, активну фазу яких Російська Федерація проводить 21-26 вересня.