Проросійський діяч Андрій Пальчевський черговий раз відзначився ксенофобськими антисемітськими висловлюваннями (ВІДЕО)

«Шмигалю – без черги в газову камеру». Ксенофобський скандал в ефірі медведчуківського каналу.
Денис Шмигаль під час Другої світової війни через своє прізвище потрапив би до газової камери без черги, – Пальчевський

Пальчевський дорікнув Шмигалю тим, що День Перемоги для глави уряду – не свято, а день скорботи

Телевізійний журналіст Андрій Пальчевський обурився тим, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль не вважає День перемоги святом і заявив, що під час війни він через своє прізвище разом з родиною потрапив би до газової камери без черги.

Про це Пальчевський заявив під час ефіру на телеканалі Newsone. Відео з висловлюваннями Пальчевського оприлюднили користувачі соцмереж.

Як повідомлялося, інформацію про те, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль не вважає 9 травня святом, оприлюднив народний депутат з «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович.

«На зустрічі ми запитали прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, чому в будівлі уряду на четвертому поверсі він організував виставку, присвячену героїчним вчинкам українського народу за весь період його історії, і там немає нічого про Велику вітчизняну війну. Ми також запитали його, як на державному рівні влада має намір святкувати 9 травня. Він сказав, що такого свята для нього не існує», – сказав Рабінович.

Раніше прем’єр Денис Шмигаль заявив, що в Україні цього року через пандемію не буде масових заходів до Дня пам’яті та примирення – 8 травня, та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – 9 травня.

Раніше ЗМІ повідомляли, що проросійський пропагандист який активно співпрацює з каналами кума Путіна – Медведчука – Андрій Пальчевський в одному зі своїх відео, в якому висловився з приводу карантину в Україні, використовував антисемітські висловлювання.

“А ж ** у цю нам і залишать на пам’ять ті, які в цей час швиденько продали нашу землю, для того, щоб потім на кістках танцювати «Сім-сорок». Ми ж це розуміємо.” – сказав Пальчевський

Згідно з даними з «Вікіпедії», «Сім-сорок» це одна з найбільш впізнаваних єврейських пісень.Таким чином бізнесмен зробив натяк на те, що євреї якимось чином причетні до продажу землі в Україні, що є неправдою.

По темі:  Нардеп Волошин заявив, що Пальчевський брав гроші за місця в списках своєї партії