Творець схем підкупу виборців Льоні “Космоса” – Комарницький тепер “смотрящій” по Києву від Єрмака і Тищенко

Вже скоро рік, як навколо поста мера Києва йде позиційна боротьба між представниками президента Володимира Зеленського, який розуміє, що без захоплення Києва йому владу довго не втримати, а також нинішнім мером Віталієм Кличком, який розраховує втриматися у своєму кріслі. Глави президентського офісу – головні виконавці волі Зеленського обрали діаметрально протилежні стратегії по захопленню київської висоти.

Так екс-голова ОПУ Андрій Богдан у властивій йому манері пішов на Кличка з шашкою наголо, спробувавши звільнити останнього з посади голови Київської міської державної адміністрації. Але вже в той момент майбутній глава офісу Андрій Єрмак вибрав стратегію по відношенню до Кличка за принципом “поділити і відняти”. Поки він був простим радником президента, йому вдалося умовити Зеленського пом’якшити нападки на столичного градоначальника в обмін на кадрові перестановки в мерії на користь людей, запропонованих самим Єрмаком. Так першим представником Єрмака в київській адміністрації став Олексій Кулеба, який був поставлений директором департаменту благоустрою КМДА, кешувати рідні Єрмаку МАФи.

Тепер, коли Єрмак отримав одноосібний доступ до “тіла” і зміцнів на своїй посаді, він приступив до другої частини стратегії. Уже кілька місяців поспіль по всіх великих київським бізнесменам ходять гінці від нового “смотрящего” за Києвом Дениса Комарницького.

Денис Комарницький, за інформацією ЗМІ, останніми роками був підручним старого “смотрящего” за Києвом Вадима Столара, з яким працював ще з часів команди екс-мера Києва Льоні “Космоса” Черновецького. Як же Комарницького вдалося обскакати Столара і потрапити відразу в “смотрящіє”?

Все дуже просто: потрібно просто бути спонсором і керівником передвиборної кампанії кума Єрмака – Миколи Тищенка.

Довідка:

Тищенко Микола Миколайович. 1972 р.н. Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут (КІБІ). Микола починав свій трудовий шлях, за даними ЗМІ, як Коля Оболонський – бригадний ОПГ Савлохова. В офіційній же біографії Тищенко розповідає, що з середини 90-х років він займався підприємницькою діяльністю і є президентом і власником мережі ресторанів “Наша карта” (“Велюр”, “Рішельє”, “Сейф”, “Тургенеф” (закритий), суші – бар “Пухнастий”, “Olmeca Plage”, “Три вилки” (закритий), нібито заснованої в 2007 році. Крім мережі ресторанів Тищенко є засновником ряду громадських організацій, серед яких особливо можна виділити Громадську організацію “Наша гордість” (ЄДРПОУ 37143057) в засновниках якої ми знайшли самого кума Тищенко – Єрмака Андрія Борисовича, а в керівництві бізнес-партнерів Тищенко Дмитра Бондаря, Володимира Сітака, Віталія Юденкова, а також формального бенефіціара фірм Єрмака – Юлія Науменко.

По темі:  Українці просять Зеленського не приїздити з офіційними візитами, тому що стаються нещастя (ПЕТИЦІЯ)

Як повідомляв восени минулого року народний депутат 8 скликання Юрій Левченко, керівниками передвиборної кампанії столичного ресторатора Тищенка були співголова фракції “Блок Леоніда Черновецького” Денис Комарницький і діючий депутат Київради Алла Шлапак (фракція “Єдність”). Але не тільки спільно проведені вибори об’єднують кума Єрмака з командою Черновецького, який вже потроху подумує повернутись в Україну після вигнання і наймає собі помічників і обслугу. Такий зв’язок з командою екс-мера ми можемо простежити через ресторанний бізнес Тищенко. Після обрання депутатом Тищенко починає підчищати “хвости” та виходити з більшості фірм, але електронні архіви не горять і дають нам розкладку по бізнес зв’язків всієї мережі “Наша Карта”.

Аналітична система Clarity Project дає нам дані, що Микола Миколайович Тищенко разом зі своїм бізнес-партнером Володимиром Петровичем Шапенко володіють патентами на все назви ресторанів мережі “Наша Карта”. Простеживши ж бізнес-володіння Володимира Шапенко і самого Миколи Тищенка ми знаходимо, що крім самого Шапенко співвласниками деяких ресторанів виступають структури близькі до сімейства Черновецьких. Так безпосередньо Тищенко був співзасновником двох фірм ТОВ “КЕПЛЕР452” (ЄДРПОУ 40012708) та ТОВ “ДРУЖБА Бранч” (ЄДРПОУ 39159069) разом з ТОВ “КУА” ВАЛПРІМ “(ЄДРПОУ 37449096), яка будувала ЖК “Комфорт Таун” для сім’ї Черновецьких. Обидві фірми Тищенко та сім’ї Черновецьких знаходяться за адресою вул. Болсуновських 13-15 в IQ business center в якому розміщений ресторан COIN мережі Тищенко. Володимир Шапенко так само є партнером ВАЛПРІМа в фірмі ТОВ “ГРУПА” НОВИЙ СВІТ “(ЄДРПОУ 42643973) яке знаходиться за адресою ЖК “Комфорт Таун”. У той же час злі язики стверджують, що і вся інша мережа ресторанів побудована на гроші Черновецьких.

Як ми розуміємо завдяки бізнес-зв’язкам Тищенко мав щільно спілкуватися з усією бізнес і політичною командою екс-мера, яскравим представником якої є Денис Комарницький, про якого чимало писали, як про людину, яка забезпечувала юридичне прикриття захопленню київської нерухомості і київських земель, перебуваючи керівником іменної фракції Черновецького в Київраді.

По темі:  Офіс президента просив заступника директора британської розвідки Лоуренса і посла Сіммонс зупинити вихід фільму про Вагнергейт

Довідка:

Комарницький Денис Сергійович. 1978 р.н. Закінчив КНУ ім. Т. Шевченка за спеціальністю право. З 2000 по 2002 рік – консультант-організатор Київської міської організації Народно-демократичної партії. З 2002 по 2006 рік – виконавчий директор ТОВ “Юридична фірма “Правозахисник”. З 1 січня 2006 року – засновник, бенефіціар і директор ТОВ “Центр розвитку економіки і права” (ЄДРПОУ 33996230), профіль – діяльність у сфері права, консалтинг. З 2008 по 2014 рік – депутат Київради VI скликання. Був співголовою фракції “Блоку Леоніда Черновецького”, членом постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. У серпні 2010 року Денис Комарницький був обраний головою наглядової ради ПАТ “Київміськбуд”. Хоч Комарницький юридично не засвічений в бізнесі сім’ї Черновецьких, але сліди їх близького контакту присутні. Так, дружина Комарницького Ірина була співвласницею ТОВ “Українська ріелторська компанія” (ЄДРПОУ 36531411) спільно з дружиною одного з головних власників активів сім’ї Черновецького – Олександра Супруненка Оленою.

Будучи завжди молодшим партнером і прислугою у Черновецьких, а потім у Столара, Комарницький не може зараз охопити все міське господарство і для цього він погодив з Єрмаком партнера по дерибану Києва – Сергія Миколайовича Кучера, який через ряд фірм контролює будівельну корпорацію Edelburg, яка будує ряд скандальних об’єктів в Печерському районі і в межах старого Подолу. Також він контролює частину сумнозвісного Укрбуду, який в минулому році практично збанкрутував і зараз об’єкти незавершеного будівництва добудовує “Київміськбуд”.

Довідка:

Кучер Сергій Миколайович, 1975 р.н. починав свій бізнес на початку 90-х з компанією НЕСТ (Нерухомість столиці), яка скуповувала і приватизувала за безцінь київську нерухомість і землю. Потім організував ряд будівельних фірм. У 2006 році став депутатом Київради від блоку Кличка, але потім перейшов до Партії Регіонів. У 2010 році отримав посаду начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) в місті Києві з якої був звільнений після Революції Гідності. За роки роботи в ДАБІ відзначився у всіх великих будівельних скандалах. З 2017 року розпочав світитися в будівельному бізнесі під брендом Edelburg development.

По темі:  "Золотий" кілометр: відкат на будівництві доріг досяг історичного максимуму – "СтопРеванш"

Що ж пиляють і дерибанять нові “смотрящіє”? Перш за все вони під себе зібрали весь будівельний блок мерії за винятком “Київміськбуду”. Так, повністю під їх контроль перейшли фінансові потоки: КП Спецжитлофонд, КП Житлоінвестбуд-УКБ, КП “Фінансова компанія “Житло-Інвест”, КП “Інженерний центр”, КП “Житлосервіс”. При цьому вони не заводять своїх підрядників, а доводять сьогоднішнім підрядником “цифри”, які повинні піти, за їхніми словами, “на передвиборчу кампанію Слуг Народу в Києві і мерську компанію Тищенко“. Всіх же незгодних вони лякають репресивними діями з боку відомства Баканова з яким, як вони кажуть, “погодив ці питання Єрмак”.

Крім прямого контролю за бюджетними будівництвами, Комарницький через Кучера збирає данину з приватних забудовників із застосуванням структур ДАБІ, які ніяк не доліквідіруют.

Втім, тільки будівельною сферою інтереси угруповання не обмежуються. Як стало відомо нашому виданню, минулого тижня гінці від Комарницького і Кучера прийшли до бізнесменів, які займаються сферами ЖКГ і почали доносити інформацію про “тарифи”. Також вже півроку міський департамент благоустрою (на чолі зі згаданим вище Кулебою) влаштовує переділ на ринку вуличної торгівлі і незаконних МАФів.

У підсумку, за трохи менше ніж рік з моменту набуття повної влади “Слугами Народу” в особі “найдостойніших” їх представників – Єрмака, Тищенко, а також їх союзників по “дерибану” Комарницького і Кучера – Київ хочуть взяти під повний контроль.

Тобто команда “зе-мародерів” із шкури лізе аби взяти під контроль фінансові потоки Києва

А якщо ж Зеленський в курсі того, що відбувається, то виходить, що він повністю санкціонує дію свого офісного працівника, задіюючи силовий ресурс для збільшення фінансування своєї партії в Києві …