Як Коломойський через Дубінського добирається до ДП “Антонов” – ЗМІ

Нардеп звинувачував очільника “Укроборонпрому” в тому, що він є громадянином Литви, хоча сам нещодавно подав документи на отримання румунського громадянства

Витончений маніпулятор і так званий “журналіст” з “1+1” Олександр Дубінський, який рік тому пробрався в парламент під прихистком “Слуги народу”, за інерцією продовжує відстоювати інтереси свого патрона – власника медіахолдингу “1+1” – Ігоря Коломойського. Тільки тепер його методи від словесних перейшли на новий рівень. І якщо він з’являється на публічних заходах, а особливо мітингах під державними підприємствами, то це точно не випадковість. Про це йдеться в розслідувані “Прямого“.

9 червня. Державне підприємство “Антонов”. Рвати сорочку за простих робітників приїхав нардеп, мама якого просто любить швидкість. Люди зібрались вже за кілька годин після того, як очільник концерну “Укроборонпром” – Айварас Абромавичус, своїм наказом звільнив президента “Антонова” – Олександра Донця.

За свідченнями “антонівців”, на мітинг трудового колективу Дубінського ніхто не кликав. Але якщо у Франції у таких історіях шукають жінку, то в Україні раптова поява Дубінського на публічних заходах означає одне – неодмінно в цій історії захований інтерес Коломойського. Тим паче, дискредитація керівництва “Укроборонпрому” з боку ексжурналіста розпочалась вже давно. В грудні 19-го Дубінський палко розповідав, що Абромавичус планує забудувати територію заводу висотками.

Коли ж історія з будівництвом не пройшла, Дубінський зайшов з іншого боку.

“Він досі є громадянином Литовської Республіки, він досі не здав паспорт. Значить, за всіма законодавчими актами України, він не може бути директором “Укроборонпрому”, тому що іноземець не може мати доступу до державної таємниці”, – заявив Дубінський.

Подвійне громадянство Абромавічусу закидає людина, яка нещодавно подала документи на отримання румунського громадянства.

По темі:  Зеленського та Венедиктову дотисли. ГПУ відкрила справу про можливу держзраду нардепа Дубінського та Деркача (ДОКУМЕНТ)

На мітингу Дубінський завів стару платівку – завод хочуть зруйнувати.

Чи є в словах Дубінського хоч доля правди? Звільненню Донця передувала перевірка, яка майже місяць тривала на ДП “Антонов” і виявила багато порушень.

Про результати цієї перевірки журналісти запитали в самого очільника “Укроборонпрому”, пана Абромавічуса.

“Там есть махинации с имуществом и практически сдача государственных интересов, что касается судовых споров за границей и касается больших, очень обьемных денег”, – заявив він.

Поки конкретні цифри озвучувати зарано. Сам звіт –  нині під грифом “таємно”. Бо ж виявляється, ініціаторами перевірки були навіть не “Укроборонпромівці”.

“Примерно месяц тому назад к нам пришло поручение от Кабмина с просьбой провести комплексную и детальную проверку компании “Антонов” в связи с тем, что в Кабмин зашел запрос от СБУ”, –  заявив Айварас Абромавичус, голова концерну “Укроборонпром”.

Тепер за цю справу взялись не тільки в Службі безпеки, а й в НАЗК та НАБУ. Але до чого в цій історії Дубінський? У Абромавічуса відповідь проста.

“Человек испытывает какой-то интерес к предприятиям оборонно-промышленного комплекса, дискредитирует всячески государство своими фейковыми разоблачениями и мешает всячески развитию, подписанию новых контрактов, на почве некоторых его публикаций срываются, к сожалению, некоторые внешнеэкономические контракты”, –  повідомив Абромавичус.

Та Дубінський – не єдина ниточка в павутині зв’язків Коломойського і заводу “Антонов”. Їх поєднує дещо значно серйозніше. Журналісти з’ясували, що інтереси заводу “Антонов”, а віднедавна і самого його експрезидента Донця, представляє такий собі адвокат Марченко з адвокатського об’єднання “Ільяшев і партнери”.

Марченко – це саме той адвокат, який представляв Коломойського у справі проти України. У липні 19-го Київський суд зобов’язав Україну виконати арбітражне рішення Постійного третейського суду Лондона та компенсувати компанії Коломойського JKX Oil & Gas 12 мільйонів доларів. Тобто за сприяння адвоката Марченка ми маємо віддати Коломойському 12 мільйонів доларів. Та і це ще не все.

По темі:  Почему министр Степанов - преступник, а у власти в стране - подлецы и дегенераты

Адвокатське об’єднання “Ільяшев і партнери” –  багаторічний партнер медіа-холдингу “1+1”, власником якого є Ігор Коломойський, журналістом якого був все той же Олександр Дубінський, який після початку своєї політичної кар’єри, на тому ж каналі продовжує маніпулятивні істерики, але тепер уже у статусі блогера.

Коломойський рідко робить зайві рухи. Зазвичай кожен його хід чітко прорахований і в буквальному сенсі має свою ціну.

І це все на поверхні. “Слуги народу” пролобіювали відкриття імпорту електроенергії з Росії – феросплавні заводи Ігоря Валерійовича отримали дешеву електрику, відтак здешевили виробництво.

 

 

 
%d блогерам подобається це: