Зеленський призначив ректором Нацакадемії СБУ друга Татарова та Портнова

Зеленський змінив ректора Нацакадемії СБУ. Академію очолив Андрій Черняк.

Президент Володимир Зеленський звільнив з посади ректора Національної академії Служби безпеки України Сергія Кудінова і призначив на його місце Андрія Черняка.

Про це йдеться у текстах указів №9/2021 та №13/2021 від 16 січня, опублікованих на сайті Офіса президента

“Звільнити Кудінова Сергія Сергійовича з посади ректора Національної академії Служби безпеки України”, – йдеться у тексті указу №9/2021.

Указом №13/2021 Зеленський призначив ректором Нацакадемії СБУ Андрія Черняка.

“Призначити Черняка Андрія Миколайовича ректором Національної академії Служби безпеки України”, – йдеться в документі

Нагадаємо,  Кудінов був призначений ректором Національної академії СБУ указом п’ятого президента Петра Порошенка від 4 квітня 2016 року. 22 березня 2019 року також указом Порошенка йому було присвоєно звання генерал-майора.

Черняк Андрій Миколайович – раніше працював професором кафедри оперативно-розшукової діяльності Національної академії внутрішніх справ.

Також відомо, що він близький товариш скандального Заступника Керівника Офісу Президента України Олега Татарова, російського агента вливу Андрія Портнова та в.о. голови ДБР  Олексія Сухачева. Саме Татаров з подачи Портнова його завів на цю посаду. Напевно, планує в Академії важкі часи пересидіти

По темі:  Завдяки Портнову Кремль створив в Україні цілу мережу т.зв. “правозахисних” організацій, які працюють на користь російського агресора